Wpis z mikrobloga

Słuchaj mirasie mam do Ciebie pytanie.
Wyobraź sobie że jak ostani #przegryw #!$%@?łeś się w domu ze schodów.
nikogo nie ma, a Ciebie sparaliżowało. Czujesz jak krew powoli Cieknie Ci z karku, wiesz że to koniec.
Wiesz że za 3-4 godziny Ciebie już nie będzie. Nie masz w kieszeni telefonu do kaloryfera za daleko.
Możesz tylko leżeć i myśleć nad życiem. Opisz mi to.
Opisz swoje #feels. Opisz czy będziesz żałować siebie czy bliskich.
Wczuj się w tą role to Twoja najważniejsza z ról.
#horror #rpg #psychologia #psychodrama #teatr #improwizacja #kiciochpyta
  • 32
@wytrzzeszcz: Najbardziej szkoda mi by było, że akurat wtedy, kiedy zaczynam wychodzić z przegrywu.
Żałowałbym, że nie miałbym okazji się pożegnać. Również bym kombinował jak tu zebrać jakkolwiek siły by wstać, choćby próbując nadprzyrodzonych metod, bo a nuż się udadzą. No i chciałem założyć rodzinę, żeby coś po mnie i moich rodzicach zostało. Gdybym miał ostatnią wolę, to byłoby, by rodzice mieli kolejne potomstwo, by mogło przekazać ich geny i dobre
@wytrzzeszcz: Siebie bym nie żałował. Ale jakbym sobie pomyślał, że kilka osób, przez jakiś okres swojego życia będzie nosić po mnie "żałobe", zalewać się łzami kilka razy dziennie, zajebywać sobie głowę gównami po mnie i łapać deprechę, to bym się #!$%@?ł, wstał i #!$%@?ł bandażem. Nie lubię sprawiać osobom mi bliskim przykrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)