Wpis z mikrobloga

Apropos rzewnego wpisu @howkin:

http://www.wykop.pl/wpis/13239121

Kolega dodał mnie na czarną, więc pisze tutaj, to co miałem napisać tam:

@Howkin: nic mnie nie boli, po prostu nie chciałbym powtórki z historii o której pisałem. Powiedz szczerze, czułbyś się ok, gdybyś komuś ufundował coś, albo poświęcił swój czas na pomoc komuś a potem okazałoby się że zostałeś wykorzystany, bo temu komuś szkoda było pieniędzy? (nie twierdzę, że tak jest w Twoim wypadku, po prostu mam wątpliwości)

A @wykopnieta: na czym polega hejt z mojej strony?

#oswiadczenie #mikroblog #samoloty #aircraftboners #feels #przemyslenia
  • 15
@wykopnieta: jeśli to jest jego największe marzenie, to ja na jego miejscu bym się nie wahał. Sprzedałbym telefon, kupił jakiś używany starszy model z androidem a za pozostała kasę zafundował sobie to, o czym najbardziej marzę...
@Supercoolljuk2: ale co ten od kota ma do tej sprawy? @Howkin tylko pytał o koszt lotów, możliwość takiej przygody, nie chce żadnych pieniędzy, po prostu pyta o radę, prosi ludzi którzy się orientują w tych sprawach o radę. co ma do tego zbiórka pieniędzy na jakiegoś kota?
@Supercoolljuk2: a czy on żąda od wykopków, żeby mu zasponsorowali lot? Wspomniał tylko, że ma takie marzenie, a brak mu kasy. Myślał, że taki lot kosztuje nie wiadomo ile, stąd też napisał o wydatkach. Nie snuj zaraz teorii, że poluje na grube portfele mirków programistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)