Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki
Około 3 tygodnie temu zaczęliśmy projekt #fastbet, który mogliście testować za darmo. Projekt działał bardzo dobrze, ale dzięki Wam udało nam się wprowadzić nowe usprawnienia i co tu dużo mówić projekt ewoluował. Wobec tego postanowiliśmy zmienić nazwę na #betspace.
Posiadamy w ofercie solidnych płatnych typerów, których zakupiliśmy bezpośrednio. Jest to gwarancją tego, że wszystkie typy otrzymacie z kosmiczną prędkością – zarówno na maila jak na telefon!

Dołącz do nas, jesli:
o myślisz poważnie o bukmacherce jako źródle zarobku
o nie masz wystarczającej wiedzy / czasu, żeby samemu typować spotkania
o chcesz mieć dostęp do najlepszych płatnych typerów na rynku
o chcesz poznać ludzi o podobnym zainteresowaniu i wymieniać opinie

W BetSpace chcemy budować społecznosć graczy, którzy będą mieli aktywny wpływ na rozwój tego projektu i wybór kolejnych typerów.
Oferta na lipiec wygląda następująco:
Typer od CSGO – który będzie dostarczał typy TYLKO dla nas (79 typów, yield 28%).
#csgo #csgolounge
B00mbasket (466 typów, yield 20%)


T0pinsider (337 typów, yield 23%)


Lap3no (996 typów, yield 31%)


Pr0Tennis (ponad 300 typów, yield > 20%)


T3nnis (ponad 7000 typów, yield 10%, ostatnio 18/23 skuteczność) - typer ze Stanów Zjednoczonych.

Prawdopodobnie w ofercie pojawi się również MLBInsid3r (185 typów, yield 25%).


Oprócz tych typerów będziemy organizować sesje live na komunikatorze teamspeak. Sesje będą odbtwać się około 3 razy w tygodniu i na każdej podawane będzie około 3-7 starannie wyselekcjonowanych typów (yield około 20%).

Łączny koszt tych wszystkich typerów to ponad 2000 zł.

Promocyjna cena abonamentu za lipiec wynosi 50 zł. Dążymy do budowania zamkniętego serwisu opartego o sprawdzonych ludzi, także na przyszły miesiąc otwieramy około 20 wolnych miejsc – kto pierwszy ten lepszy.
Niestety nie organizujemy już okresu próbnego. Szukamy tylko poważnie zaintersowanych osób. Wiemy, że mamy konto zielonkę, ale niech potwierdzeniem naszej rzetelności będzie opinia ludzi, którzy uczestniczyli w pierwszej fazie projektu #fastbet
I oczywiście nie można byłoby inaczej - organizujemy #rozdajo - spośród plusujących do godz. 00:00 automat mirkowy wybierze 2 osoby, które uzyskają dostęp za darmo do końca lipca.

W razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie pytania!
http://betspace.club

#bukmacherka #wykobet
źródło: comment_eD1l68UB5sMiwNDJCvc0Tl7pBlWvejZP.jpg
  • 33
@BetSpace: 79 typów z yield 30%? Bez urazy, ale ja jestem lujem i więcej bym wykręcił. Dodatkowo te prawie 80 meczy w jakim okresie było(lany, turnieje i czy w miesiąc czy dłużej/krócej)?
@xDrope: To są dane z ostatniego miesiąca. Yield 30% przekłada się na +210J profitu grając płasko za 10J. Czyli grając po 100 zł zarobiłbys ponad 2000 zł. Czy na pewno wiesz co to jest yield? :)
@Chochla: bajkopisarze? ja tu widzę suche fakty które przedstawiają statystyki konkretnych typerów, którzy są zweryfikowani... więc gdzie tu widzisz bajki kolego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chochla: Skoro za typerów płacimy prawie 2000 zł i chcemy przyjąć 20 osób (50 zł) to fakt nie zarobimy, ale generalnie stawiamy na powolne budowanie społeczności. Zarabiamy na graniu tych typów od typerów.
@BetSpace: tak, wiem i podtrzymuję swoje zdanie. 50zł to nie pieniądz, więc i tak bym wszedł w to. Prosiłbym o dokładne statystyki z poprzednich meczy żeby sprawdzić sprzeczności między typerami i strike'i jeśli jest taka możliwość.
@BetSpace: a czy boom czasami nie ma przerwy w lipcu i sierpniu? Nie będzie rozgrywek kosza w Europie, a ostatni miesiąc wskazuje, że zaczął podawać typy z dupy na siłę. Radziłbym wam zrezygnować z niego bo to pieniądze wyrzucone w błoto
@BetSpace:
Nie rozumiem tego płacenia za typy od betów do CS:GO, poważnie xD
Znaczy nie żebym jakoś atakował kosmiczną zielonkę, bo spoko, biznes jak biznes, ale seeerio, są ludzi którzy płacą za to? Przecież tych od obstawiania jest tyle i tyle daje to za darmo że to przestaje mieć sens
@buttbuddy:
Chodzi mi tylko o ogrom informacji w internecie na ten temat jaki jest darmowy, nie że się czepiam czegoś, po prostu jestem ciekawy czy ludzie tak serio chętnie płacą za to ;p
@Maze21: wiesz teraz jest dobry moment cs i ogólne e-sport ma swoje 5 minut. mądrzy ludzie to wiedzą i otwierają różne biznesy by orać kasę na frajerach póki czas( ͡º ͜ʖ͡º)