Wpis z mikrobloga

Aż mi krew w żyłach zmroziło gdy przeczytałem info o wypadku w #walbrzych gdzie dwuletnia dziewczynka przestraszona nagłym manewrem auta, wyrwała się matce z ręki i odskoczyła pod inny nadjeżdżający samochód. Mimo godzinnej reanimacji zmarła.

Dlatego mam TO i kij w oko każdemu, kto powie, że prowadzam dziecko na smyczy jak psa!
#wypadek #oswiadczenie #emocje
Pobierz a.....8 - Aż mi krew w żyłach zmroziło gdy przeczytałem info o wypadku w #walbrzych g...
źródło: comment_QHgS61uz0SOSgEzqo4p5W5EbaojWiRIf.jpg
  • 60
@alvaro-alvarez-397948: glupio to wygląda, przyznaję. ale każdy sposób jest dobry aby chronić bliskich.
przypomina mi się rozmowa z ojcem na temat przepisów ruchu drogowego i realiów na polskich drogach. na moje jakieś argumentowanie przepisem niebiezpiecznej sytuacji drogowej, że niby przecież miałem pierwszeństwo i prawo jest po mojej stronie, ojciec krótko powiedział "martwi się nie tłumaczą".
@reaper1: kiedyś a dziś. kiedyś ojciec za brzdąca na rowerze do dziadków pojechał 30km. dzisiaj na tej trasie dorosły bezpiecznie nie przejdzie, bo taki ruch. popatrz sobie na zdjęcia ulic i podwórka z Twojego dzieciństwa, a popatrz dzisiaj. fakt, że dawniej rodzice chętniej samopas dzieciaki puszczali, ale co innego wolność i swoboda, a co innego rozsądek i odpowiedzialność za dziecko.