Wpis z mikrobloga

@sureshot: czy ty widzisz nienawiść w tym obrazku ?:) Nie mam na celu obrażania kogoś tylko trochę mnie to śmieszy ta cała sytuacja jak i większość obserwatorów. Byłem pod wrażeniem Pawła nawet zacząłem słuchać jego największych przebojów ale jak to się mówi im dalej w las tym więcej butelek. Czekam na program i na te magiczne JOWy. Co do Korwina to też mu jechałem więc nie jest tak kolorowo. Także easy
@tmh7: Obrazki zawsze robiłeś świetne, ale dissowanie gościa za to że podjął się zadania realizacji jakiejś idei, nie dla siebie przecież... ja to nie wiem co jest z ludźmi, Kukiz będzie w polityce pewnie całe 5 minut, zamiast być wdzięcznym że ktoś coś wreszcie chce zrobić, debatę o ułomnym ustroju chociaż zacząć, nieudolną i bezkarną klasę polityczną postraszyć... Nie, wyszedł przed szereg, pewnie pijak i złodziej. Ręce opadają.
@sureshot: 20% poparcia i 5 minut w polityce to trochę słaby wynik przewidujesz :) Same populizmy nie wystarczają. Był już Lepper i Palikot i nic dobrego z tego nie wynikło dla naszego Kraju. Było fajnie było inspirująco miał być wielki front Antysystemowców nawet podobobało mi się to co mówił po wyborach jak i większości ale z tego balonu powoli uchodzi powietrze. Brak konsekwencji w działaniu a zamiast kuć póki gorące to
@tmh7: Mówisz do mnie medialnymi sloganami. Masz prawo przedstawiać swoje poglądy, dyskutować, wyrażać opinię, ale zamiast głośno się mylić mógłbyś spożytkować swój talent na coś pożytecznego i konstruktywnego.

Rozmowa o polityce musi się zacząć od postawienia diagnozy, Kukiz dobrze odczytał nastroje społeczne, lepiej niż zawodowi politycy, chociażby partia rządząca, ludzie chcą zmiany,( nie dlatego że są znudzeni, tylko dlatego że czują że państwo się na nich wypina), a zmiana powinna zacząć