Wpis z mikrobloga

Curwa jak to wygląda xD piłkarze to jednak debile

Wspaniałe zachowanie Dawida Kownackiego (18 l.). Napastnik Lecha Poznań niedawno wytatuował sobie na piersi wizerunek swojej ukochanej mamy, Anety. – Mama jest dla mnie bardzo ważna. Teraz już w każdej chwili będzie ze mną – mówi „Kownaś”. Kownacki już od dłuższego czasu myślał o takim tatuażu. – Mama o niczym nie wiedziała, to był prezent dla niej – opowiada „Super Expressowi”. – Udałem się do studia tatuażu dzień przed Dniem Matki, a nazajutrz poszedłem do mamy i pokazałem prezent. Była bardzo wzruszona, w jej oczach pojawiły się łzy. A ja cieszę się, że mogłem sprawić jej tak dużą przyjemność – podkreśla. (…) Kownacki na razie nie planuje kolejnych tatuaży. Zamierza skupić się tylko na piłce i walce Lecha o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. – Jeśli nawet zrobię sobie tatuaż w przyszłości, to na pewno nie będą to głupoty typu jakieś smoki. Musi mieć to przekaz, coś znaczyć. A czas spędzony na fotelu w salonie u Maćka wspominam świetnie. Bolało mocno, dużo bardziej niż podczas starć meczowych. Ale pomogła świetna atmosfera, Maciek zagadywał mnie, bym nie myślał tak dużo o bólu. I czas szybko zleciał – wspomina Kownacki.


#pilkanozna #lechpoznan #tatuaze #bekazpodludzi #patologiazewsi
testodudon - Curwa jak to wygląda xD piłkarze to jednak debile

Wspaniałe zachowanie...

źródło: comment_1INbnCPVMPOpybQU99NF5Y1wbL49mNB0.jpg

Pobierz
  • 12