Wpis z mikrobloga

Hej Miraski,

Przyszedł czas na moje podsumowanie #wroclawskiewykopparty. Na wstepie powiem, że przyszło koło 200 osób - bo nie starczyło dla wszystkich naklejek na nicki. Bylo to bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie.

Chciałbym wszystkim podziękować za przybycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście żałuje, że nie miałem czasu z wami wszystkimi porozmawiać i pobawić się, ale obowiązki wzywały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A teraz tak bardziej personaln
ie. Nie dam rady wymienić was wszystkich, chociaż bardzo bym chciał.

@nowik - za to że odwaliłeś kawał roboty, ogarniając konkursy, ludzi, nagrody i wszystko wszystko wszystko do okola. Bez Ciebie by się nam to nie udało. No i dziękuje za różę <3

@kasiaCe8 - za pełny support i poświęcenie oraz wszystko co zrobiłaś, żeby inni bawili się lepiej od Ciebie

@kmicolo - tylko wzmianka, bo jesteś niezdecydowanym atencjuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@a__s - za zaszczycenie nas swoją obecnością ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze party poza poznaniem na które przyszłaś ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Bankierpl @SOLGAZ @Browin - za to że wpadliście - zabawialiście ludzi ciekawostkami, konkursami, dzieliliście się wiedzą - super się z wami współpracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i przeglądając tag, dochodzę do wniosku, że chyba nie było najgorzej ( ͡º ͜ʖ͡º) co z resztą może potwierdzić te oto berło, które dostałem od @Browin dzięki czemu mogłem automatycznie mianować się na króla imprezy jak i całego wypoku.
PanKara - Hej Miraski,

Przyszedł czas na moje podsumowanie #wroclawskiewykopparty....

źródło: comment_RKHpgTOrnOB5HnfTKg6tMry0BxDvX3Z7.jpg

Pobierz
  • 11