Wpis z mikrobloga

Jakie to jest #!$%@? dobre! Mam oczywiście na myśli serek topiony Demonic Cheese

Po spróbowaniu smakuje jak normalny serek paprykowy. Mija kilka sekund i zaczyna jarać jak cholera :) Nie zabija jak Acid, a to dlatego że tłuszcz z serka neutralizuje moc kapsy podczas spożywania (ale wzmacnia podczas oddawania :P). Ale i tak ma srogą moc :)

Ale najlepsze się działo podczas gotowania....

Skroiłem 7 por red, 7 por douglah i scotch bonnet i zacząłem przygotowywać bazę do dodania do serka. Jak zacząłem gotować..... #!$%@?! Nie dało się oddychać. Już robiłem bardzo ostre sosy i oczy piekły przy gotowaniu, ale to był jakiś szok!
Czułem się jakby jakiś śmieszek zamiast odświeżacza powietrza użył w kuchni gazu pieprzowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczy mi łzawiły, kaszlałem, nie mogłem nabrać powietrza pełną piersią bo paliło nawet w płucach. Założyłem sobie później chusteczkę na ryj i oddychałem przez nią. Trochę pomogło.

Najlepsza moja żona.... weszła do kuchni jak gdyby nigdy nic, i po chwili zaczęła tak kaszleć, prychać że aż wybiegła z kuchni, jebnęła drzwiami i jedyne co usłyszałem zza drzwi to (poza oczywiście kasłaniem) "Czy Ciebie to już do reszty #!$%@?ło?!?" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę mircy wierzcie mi, moc jest z nami! Już niedługo wrzucam przepis pod #goomowesosy

#chili #chilihead #gotujzwykopem #papryczki
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
goomowy - Jakie to jest #!$%@? dobre! Mam oczywiście na myśli serek topiony Demonic C...

źródło: comment_fQ0U09iAfX3MZ9wdKgo6LWV8tr9Lb2ta.jpg

Pobierz
  • 41
Najlepsza moja żona.... weszła do kuchni jak gdyby nigdy nic, i po chwili zaczęła tak kaszleć, prychać że aż wybiegła z kuchni, jebnęła drzwiami i jedyne co usłyszałem zza drzwi to (poza oczywiście kasłaniem) "Czy Ciebie to już do reszty #!$%@?ło?!?" ( ͡ ͜ʖ ͡)


@goomowy: Domyślam się , że w najbliższym czasie planujesz coś jeszcze bardziej #!$%@? w kuchni ? ( ͡º ͜ʖ