Wpis z mikrobloga

chciałbym ponownie pozdrowić złodziei, którzy opier***ili moją budowę w poprzedni weekend :] życzę im udławienia się marnymi pieniędzmi które dostaną od pasera albo sprzedadzą na giełdzie.... jak dostaną za fanty z 2 tys. to będzie dobrze, wartość sprzętu to blisko 10 tys a doprowadzenie do stanu poprzedniego to około 15 tys :] super co? Najpoważniejsze straty to regulatory i rozdzielacze do podłogówki. Dlatego apeluję do Mirków spod tagu #budujzwykopem montujcie alarmy, czujki, oświetlenia - cokolwiek co ich odstraszy. Miałem spokój ponad rok aż do czasu... ehhh odechciewa się :(
ps. jak ktoś przyjdzie do firmy i będzie spróbował sprzedać jakiś niepewny towar wyłapuje od razu działo i tel. na policję
ps.2 szacun dla policji za szybką rekację i wczucie się w temat (3 osoby przyjechały w tym technik kryminalny - odciski, zabezpieczanie śladów etc.)
ps.3 w piątek zakładam alarm podpięty pod agencję ochrony
#oswiadczenie #gorzkiezale #buldupy #oswiadczeniezdupy #policja #zlodzieje
Pobierz acidd - chciałbym ponownie pozdrowić złodziei, którzy opier***ili moją budowę w poprz...
źródło: comment_3aTZdg1QTa9iVdw43aS720qyPNtyAayd.jpg
  • 98
@korynt: wodorosty zostawili ;) do nich były podłączone regulatory do ogrzewania podłogowego, oprócz tego: rury miedziane, pompę, karchera, parownicę, mlotki, gwoździe (!), ściski stolarskie, rozpórki i jeszcze parę pierdół. Największy ból będzie przy montowaniu regulatorów, trzeba będzie sporo kuć - bez gwarancji, że będzie działało tak jak powinno :[
@acidd: jak ja miałem budowę, to ktoś się "włamał" (kłódka była zepsuta, wystarczyło pociągnąć) do blaszaka i nieźle się obłowił: zabrał jakiś stary młotek, kielnię i 4 kratki wentylacyjne po 4 złote każda. Debili nie brakuje.
Najbardziej się bałem jak zrobiliśmy instalację elektryczną, a nie mieliśmy okien ani drzwi (tylko zabite dechami i prowizorycznymi "drzwiami" z desek), ale o dziwo poza tym jednym włamem nie było incydentów, a sąsiadów najbliższych mam