Wpis z mikrobloga

Mój #rozowepaski , z którym miałem krótką separację zdradził mnie.Znajomy mi pokazał jak na imprezie pijana liże się z jakimś przystojnym ciapakiem.Później poszli w stronę ubikacji gdzie wiadomo co pewnie się działo.Związek tak bardzo #!$%@? #feels (). Znam hasło mojego różowego do fejsa i namierzyłem gnoja.Jak myślicie jaką karę mu wymyślić żeby już więcej nie przyjeżdżała do naszego kraju ta małpa? Jeszcze zastanawiam się co zrobić z różowym.Możliwe, że boleśnie zgwałce ją analnie,a później jej powiem jaką #!$%@?ą jest i wywale za drzwi. Podrzućcie jakieś pomysły bo jestem ostro wkurzony #oswiadczenie
  • 51
Bo każdy pijany różowy ma w sobie coś z dupodajki?


@szakal555: och, rozgoryczony przegrywie.

Był lepszy. Gdyby nie był, to kobieta byłaby z tobą. I po pijaku myślałaby o tobie.

Ale z tego jak piszesz wyłazi z ciebie mentalny seba i #!$%@?. Dlatego nie dziwię się dziewczynie. Też bym brał przystojnego obcokrajowca, gdyby do wyboru był "dobry chopak z ośki".
@Klotzmann: separacja to przerwa od siebie.Nie oznacza.że trzeba dawać dupy murzynom w tym czasie
@coil: a co ty tam możesz wiedzieć zielonko pewnie z multi bo nie masz jaj by napisać z prawdziwego konta.Generalizujesz jakbys pisał o sobie.Ogormny ból dupy stuleji. Piszesz to na wlasnym przykladzie?
@Retrospekcja: w kiciu nie gwałcą gwałcicieli kobiet. Zajmujom sie innym sortem ludzi.Wiem o czym mowie
a co ty tam możesz wiedzieć zielonko pewnie z multi bo nie masz jaj by napisać z prawdziwego konta.


@szakal555: oho, a co, znalazłbyś mnie i zgwałcił analnie? :D

Generalizujesz jakbys pisał o sobie.


@szakal555: ty generalizujesz, pisząc o kobietach.

Ogormny ból dupy stuleji.


Dokładnie na to cierpisz.

w kiciu nie gwałcą gwałcicieli kobiet. Zajmujom sie innym sortem ludzi.Wiem o czym mowie


@szakal555: nie dość, że badass to jeszcze
@szakal555: gdzie Ty szukasz pomocy... Skoro ona poszła z ciapatym do kibla w dyskotece na #!$%@? to zrób dokładnie tak jak napisałeś. Widocznie lubi być traktowana jak szmata. Jeszcze zyskasz w jej oczach. A chłopaka zostaw. Nic nie zawinił.