Wpis z mikrobloga

nie ogarniam tego do końca, bo jak to jest, skoro każdy (no może nie każdy, ale większość) facetów niby woli dziewczyny zadbane, ładne ale raczej skromne nie te ##!$%@? to jak to jest, że jak idzie ładna dziewczyna to okiem fakt zarzucą, ale ślinią się za tymi wytapetowanymi lalkami no i dodatkowo z tymi też się chętniej wiążą - gdzie tu logika?
#logikaniebieskichpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
@egocentryczka: A kto powiedział, że faceci kierują się logiką? W większości chodzi tylko o to, by zamoczyć pędzla w nowej farbie, a, że taka wytapetowana jest o wiele łatwiejsza, i po o wiele krótszym czasie da się zaciągnąć do łóżka, to profit ;)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Zrozumiałam, ale widzę że trzeba jaśniej. Szarych myszek jest więcej, więc aby nie podkopywać takiej pewności siebie i mieć jeszcze szanse jasne ze powiedzą ze wolą naturalność, ale jak sama napisałaś robią całkowicie na odwrót, obracają się i interesują tymi najbardziej zrobionymi, tylko że nie koniecznie mają u takich szanse, a jak się nie ma co się lubi... :) właśnie.
  • Odpowiedz
@gomello: tak ,tylko zastanawia mnie fakt nawet na wypoku plusowania i zachwycania się takim tagiem jak zwykładziewczyna i obrzydzenie co do tego jak mówicie o sebix... że kijem nie dotkniecie i tym podobne teksty, a w życiu to wygląda inaczej i o to mi przede wszystkim chodzi :)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Ja zwracam uwagę na detale. Ostatnio widziałem szczupła brunetkę która była 4/10 ale miała niesamowicie proste (zgrabne) nogi co jest rzadkością u dziewczyn dla mnie bomba nie mogłem odciągnąć wzroku od jej nóg.
A ostatnio widziałem kobietę która owszem z buzi ładna dziewczyna ale miała przepiękne dłonie i jeszcze pazurki pomalowane na biało co już w ogóle super się prezentowało.

Po za tym kobieta ma być zaradna i inteligentna a
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Polecę może elektrodą ale temat wielokrotnie wałkowany od internetów, przez programy typu "Rozmowy w Toku" po wywody naukowe.
Faceci są wzrokowcami więc nawet idąc ze swoim różowym za rękę podświadomość nakazuje obejrzeć się za inną samicą.
  • Odpowiedz