Wpis z mikrobloga

Nadawca: KINDERBUENO

Bueno czwartek potwierdzenie. 30.07.2015 - 1 bilet za 10 zł. Przynieś 3 opakowania Kinder Bueno i pokaz tego smsa w kasie wybranego kina. Przyjemnego seansu!


Wczoraj pierwszy raz zdarzyło mi się, że kasjer dokładnie przeczytał SMSa od Bueno przy kupowaniu biletu w multikinie w czwartek. Zwykle tylko rzucali okiem nie zwracając uwagi na treść.

Jeśli ktoś nie kojarzy o co chodzi, to wyjaśniam: w czwartki w multikinie jest promocja - oddając 3 opakowania kinderbueno dostajemy bilet za 10 zł (dowolny seans 2D lub 3D). Dodatkowo wcześniej trzeba zarejestrować się na odpowiedniej stronie, dzięki czemu otrzymamy SMSa na konkretną datę, kiedy chcemy iść do kina. Nie znalazłem informacji, czy SMS jest darmowy lub ile kosztuje. Ilość biletów na każdy czwartek jest ograniczona.

Zwykle jest tak, że jeśli zdecydujemy się zarejestrować w dniu wyjścia do kina, to nie ma już dostępnych tańszych biletów. W takiej sytuacji zwykle rejestrowałem się na przyszły tydzień, w kasie pokazywałem SMSa, kasjer rzucił okiem i sprzedawał tańszy bilet. Tym razem trick nie zadziałał. Kasjer dokładnie przeczytał SMSa i nie sprzedał biletu za 10 zł. Kinderbueno chyba zauważa, że klienci kręcą. Kiedyś w ogóle nie sprawdzano SMSów. Później zaczęli rzucać okiem. Teraz widzę, że podchodzą do tego jeszcze porządniej. Tak czy inaczej trzeba było zapłacić ponad dwie dychy za ulgowy bilet 3D. Seans za chwile miał się zaczynać, więc nie chciało mi się kombinować i kupiłem normalnie.

Przechodząc do sedna sprawy. Na przyszłość, jak zabraknie biletów w danym dniu, trzeba wysłać samemu sobie SMSa o treści dokładnie jak powyżej (zmieniając datę). W skrzynce adresowej numer nazwać jako KINDERBUENO. Sposób znany. Piszę tutaj, żeby pamiętać treść na przyszłość i przy okazji może komuś się przyda. Jeśli przeczyta to ktoś z multikina, to będą wiedzieli, co muszą poprawić. Ale na pewno nie poprawią tego szybko. Pracowałem kiedyś w multipleksie i wiem, jak wdrożenie czegokolwiek przeciąga się w czasie.

#multikino #bueno #kinderbueno #kino