Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z tej niby mistyfikacji #neuropa
http://www.wykop.pl/link/2671801/wykopowe-iq/
Poważnie myślicie, że wszyscy weryfikują każde znalezisko, które wykopują, czy zakopują?

Uświadomię was, że nie wszyscy marnują tyle czasu na weryfikację każdej zamieszczonej tutaj informacji. Ba, ogromna większość tego nie robi, bo to strata czasu.
Po to jest możliwość wykopania, żeby znalezisko znalazło się wyżej oraz przyszedł ktoś kto ma więcej czasu i zweryfikował. Cieszę się, że są tacy ludzie jak wy z nadmiarem wolnego czasu, którzy weryfikują wszystko, bo sam nie muszę marnować swojego. Ja często przeglądając wykop z telefonu, nie włączam filmów, nie oglądam zdjęć i oceniam znalezisko po tytule oraz opisie :)

Jak ja tak mogę robić? :) Przecież to jest wbrew prawu!!! Pewnie mam za niskie iq żeby czytać takie znaleziska.
No widzicie, mogę i nie możecie nic z tym zrobić :>
Ba, robiłem tak, robię i będę robił :)
Mam w życiu wiele ciekawszych zajęć niż interesowanie się, czy daną informację wrzucił jakiś troll.

Jedyne co wam pozostaje to wrzucanie takich rzeczy. Ale co mnie to interesuje? :) Zupełnie nic.
A co mogę zrobić? Też nic, mogę się pośmiać pod nosem, że dalej są ludzie którzy marnują swoje życie na weryfikację każdej zamieszczonej tutaj informacji :>
#bekazneuropy #antyneuropa #4konserwy #4kuce #januszemistyfikacji

Z tej okazji założę nawet tag #wykopujebezczytania :)
  • 13
@goompas: stąd tyle afer w stylu: podsunęli dokument do podpisania i ktoś podpisał...oczywiście ze szkodą. To jest właśnie brak krytycznego myślenia. Jakoś długo wisiał ten wykop, 500 ponad głosów i jakoś niewiele osób się zreflektowało ( ja dostałem minusy początkowo) Więc jakoś słabo to argumentujesz. Mieli do wyboru wykop bądź zakop Informacja nieprawdziwa. A że nie umieją korzystać z serwisu i lecą na swoim wyobrażeniu świata ( zgadzało się to dali
mogę się pośmiać pod nosem, że dalej są ludzie którzy marnują swoje życie na weryfikację każdej zamieszczonej tutaj informacji :>


@goompas: Raczej Ty marnujesz czas na bezmyślne wykopywanie tak, jakbyś klikał monety wypadające z przedmiotu w jakiejś durnej gierce mobilnej.

Rób sobie jak chcesz, inni użytkownicy po prostu nie mają kompulsywnej potrzeby wykopywania gdy nie są pewni co do zawartości znaleziska.