Wpis z mikrobloga

Przez morze promem czy objechałeś?Jakie moto i jaki staż na dwóch kółkach?Z jakiego miasta i do jakiego dojechałeś?Opowiadam, jestem zainteresowany.
Mam 21 lat, studiuję weterynarię w Olsztynie. Prawo jazdy na A mam od 3 lat Całe życie oszczędzałem hajsy i sobie dorabiałem w wakacje i w lutym bez wiedzy rodziców kupiłem motocykl Yamaha Fazer Fz6 S2 z 2007r. Od kiedy go miałem nosiło mnie na jakaś dłuższą wyprawę no i wybór padł na Norwegię ze względu na bardzo dobrej jakości drogi i niesamowite widoki. Miałem w planie zobaczyć jedynie kilka miejsc i
Cabajo - Mam 21 lat, studiuję weterynarię w Olsztynie. Prawo jazdy na A mam od 3 lat ...

źródło: comment_z6AvpBIIBzEGzRSmKZo53jYIE6YzHfhO.jpg

Pobierz
Pierwszy dzień w Norwegii kończył się deszczem na campingu i taka sama pogoda zapowiadała się na kolejny. Obudziłem się jednak przy prawie bezchmurnym niebie i podjąłem decyzję, że idę w góry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dojechałem 10km, zaparkowałem na parkingu( płatny 60zł...), zostawiłem wszystkie swoje bagaże przy moto i w drogę. Najgorszy był pierwszy kilometr bo idzie się prawie cały czas pionowo, potem jest lżej. Po drodze zabrakło
Cabajo - Pierwszy dzień w Norwegii kończył się deszczem na campingu i taka sama pogod...

źródło: comment_4vMEMDLL3ZzLKerDcERDbfpS7ffAmXI3.jpg

Pobierz
@Cabajo: gratuluję prawka, ja niestety przegapiłem moment w którym się zmieniały kategorie i teraz muszę czekać dwa lata do pełnego A. Gdzie szykujesz kolejną wyprawę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)