Wpis z mikrobloga

@macjan_666: Klient to jakaś firma związana z metalami? Jak sygnet jest w miarę porządku, to nie wiem czy typografia nie jest trochę źle zrobiona - głównie światła międzyliterowe, na pewno coś jest nie tak z literą "A" (za daleko od "T"), "S" większe od innych liter mi osobiście niezbyt pasuje. "I" chyba też jest trochę za blisko "W" i "M". Nie jestem też pewien czy litery są ułożone na jednej linii
@macjan_666: typografia leży, kerning to jedno, a drugie - wg. mnie nie ten font - logotyp jest za bardzo przytłoczony przez sygnet. Równie dobrze mogłoby podpisu nie być wcale i wyszłoby to samo.
@macjan_666: nie no teraz jest za ciasno xD (T i A) coś między pierwszym skrinem a tym będzie ok :D S i M nie muszą być idealnie do krawędzi sygnetu, bo działa optyka, która to "ściska". Może minimalnie "lżejsza" odmiana tego fonta, jakieś medium - jeśli to bold
@macjan_666: Wydaje mi się że to co wrzucił Sojerr jest w porządku (może trochę dużo światła międzyliterowego, ale z drugiej strony musi być tyle jeśli ma to mieć takie proporcje), chociaż to "S" wydaje mi się za małe, szczególnie od dołu, ale to już może być wina fontu.