Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny zapytuję @tomasz-maciejczuk (tu unika wypowiedzi aby ujawnił dowody na to że człowiek oddajacy mocz na grób Bandery jest Polakiem.
Pytam bo Maciejczuk w dosc emocjonalonym wpisie na vkontakte kilkukrotnie przepraszał Ukriańców ( z ktorych czesc to neobanderowcy) za czyn tego Polaka.

Może podziel sie z nami skad posiadasz takie informacje?
Kto przekazał Ci to zjdecie?
Wskaż pierwsze miejsce gdzie zdjecie umieszczono najpierw.
Bo na obecna chwile po przeszukaniu obrazem to wydaje sie że zdjecie najpierw przewalilo sie przez Vkontaktowe profile z barwami Noworosji, komunistycznymi symbolami i deklarujacymi walkę z zachodnia demokracją a dopiero potem trafiło do polskiego internetu. Czy to nie dziwne?
I co ciekawe nie widziałem żeby na Vkontakte gdzieś sugerowano że to Polak! Zrobił to dopiero Maciejczuk!
Oczywiscie google nie wszystkie obrazy indeksuje ale przecież jesli wiesz że to Polak to wskażesz źródło i wyjasnisz watpliwosci?

Przeprosiny jakich dokonałeś sa pewna rodzaju deklaracja a Ty nie jestes postacia anonimowa. Jestes ostatnio cytowany przez czołowe media rosyjskie a ostatnio nawet zmieniłes na Vkontakte pisownie swojego nazwiska na rosyjską aby było im łatwiej wiec chyba liczysz na dalsza karierę. Musisz miec dowody że czyn za który przepraszasz rzeczywiscie jest dokonany przez Polaka bo takim zachowaniem uwiarygadniasz go na cały swiat. Byłoby fajnie jakbyś zdobył sie na rozwianie niescisłosci wokół tej sprawy.

#ukraina
szurszur - Po raz kolejny zapytuję @tomasz-maciejczuk (tu unika wypowiedzi aby ujawni...

źródło: comment_vvLeKjsGrfngwmLPzGI3p1aYf3Nsy1hW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Czy to ważne, czy to Polak, czy nie?

Jak ktoś hejluje, albo pokazuje fucka, to też rozkminiasz kto to jest?

Przecież jest to kompletnie nieistotne


@Benti: Jak to nieistotne kto to jest. Przeciez Maciejczuk przeprosił Ukraińców za Polaka.
  • Odpowiedz
@0002: chronię swoje źródła informacji. Profesjonalni dziennikarze robią tak samo. Spróbuj od nich wyciągnąć informacje skąd mają taśmy, zdjęcia, filmy wywołujące skandale. Nawet jest ustawa pozwalająca im chronić swoje źródła przed organami ścigania. Problem jest nie we mnie, a w Tobie. Masz ból dupy i starasz się mnie zdyskredytować na wszelkie możliwe sposoby. Zgadłem?
  • Odpowiedz
@szurszur: Wszyndzie spisegg i ruSSka propaganda!!!!11one
Na zdjęciu jest na 100% Polak, mieszkaniec małopolski(prawdopodobnie Krakowa)
skąd wiem? a ino stąd że osoba na zdjęciu ma koszulkę szytą na zlecenie organizacji "Małopolscy Patrioci"
a poza tym zdjęcie jako pierwszy wstawił FP małopolskich patriotów, które podesłał im członek tej organizacji, w ramach konkursu...
  • Odpowiedz