Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, powiem wam jako zapalona graczka #pcmasterrace że jedno mnie denerwuje. Żeby wczuć się w postać lubię grać kobietami. A wiele gier pozwala grać tylko facetem. Ostatnio przechodziłam Mafię 2 i bardzo mnie irytowało że musiałam być facetem. Czy to taki problem zrobić jak w #masseffect opcję wyboru płci? Chyba nie

Może skrobniemy jakąś petycję do wydawców gier, żeby uwzględniali nasze potrzeby, co #rozowepaski ?

#gry #mafia #programowanie #konsole #ps4 #xboxone #xbox360 #niebieskiepaski #gorzkiezale #coolstory
Pobierz marysiaw - Siema mireczki, powiem wam jako zapalona graczka #pcmasterrace że jedno mn...
źródło: comment_JsssEsV8oVa4weYirJCx2FDdlBK2FBrT.jpg
  • 40
@marysiaw: tomb raider, beyond:g&e, bloodrayne... Trzy #!$%@? gry (o ktorych na szybko pomyslalem), w ktorych grac mozna bylo tylko kobietami i nie pamietam, zeby kiedykolwiek ktos robil z tego problem. Oczywiscie, ze kilka jaskolek wiosny nie czyni ale tak to juz jest, ze w grach, kinie dominuja role meskie... Ale zeby w Mafii grac kobieta? Ameryka lat '30 i kobieta jako full gangster? No prosze Cie... Nie robmy #!$%@? z logiki