Wpis z mikrobloga

Tl;dr


Bilans tygodnia bytności na wsi:
-sąsiadowi okociła się kotka, 6 kotów w miocie, oddał innemu sąsiadowi jednego, resztę zakopał
-sąsiad który dostał kota zobaczył że ma ropiejące oczy to co zrobił?


-inny ze wsi miał sukę która oszczeniła się i urodziła 8 szczeniąt, zostawił 4. Co zrobił z resztą?


-dziecko sąsiada nadepnęło na jednego z tych szczeniaków, utykało na łapę, jak najlepiej go wyleczyć?


Naprawdę gardzę ludźmi którzy tak robią, ale bardziej gardzę ludźmi którzy uważają że jak wpłacą na czyjeś konto 20 złotych żeby leczyć jakiegoś #!$%@? kota bo komuś chce się latać z nim do weterynarza to staną się wielkimi wojownikami o lepszy byt zwierząt. Tacy ludzie są tak samo oderwani od rzeczywistości jak nasz rząd. Tego co potrzebujemy to praca u podstaw, edukacja ludzi ze wsi, pieniądze na kastrowanie zwierząt.
#truestory #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #wies #miasto #koty #psy #zwierzeta
  • 76
@Matis666: Gardzisz? I dobrze, bo takimi gardzić trzeba.
Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego #!$%@? się do ludzi, którzy wspierają materialnie zwierzaki po wypadkach... Co tu da edukacja i co ma z tym w ogóle wspólnego?
Jakie pieniądze na kastrowanie? Skąd #!$%@?? Ktoś ma płacić za to, że #!$%@? #patologiazewsi woli sobie kupić skrzynkę Harnasia i się #!$%@?ć w 3 typu bo hehe wiesz Maniek dziś grill i dosco polo motzno, zamiast
@Matis666: strasznie lubią tam kopać, u mnie zawsze wkładali koty do worka i wrzucali hurtem do rzeki. Ale to było ze 20lat temu, nie wiem czy dalej jest to praktykowane.
@Nicki_Pedersen: zwierzę po wypadku powinno być uśpione, powinno się wziąć małego kota ze schroniska żeby nie marnotrawić pieniędzy. A nie jeszcze żebrać po ludziach. Tacy ludzie nie wymrą, te wszystkie Seby i Karyny przejmują po nich wszystkie zwyczaje, wiesz - wieś jeszcze nie jest do końca zdekomunizowana i zcywilizowana...
@abcde: no a jakie? Zakopujesz i przygniatasz nogą to zdycha.
@rebul4: dużo się nie zmieniło bo ludzie pokroju
@Nicki_Pedersen uważają
@Nicki_Pedersen: Ludzie manipulują innymi ludźmi, że niby los tego #!$%@? kota zależy od niego i daje się pieniądze żeby uspokoić sumienie. To nie jest uczciwe, takie spełnianie swoich zachcianek kosztem innych
@Nicki_Pedersen: miałem psa którego musiałem trzymać kiedy lekarz go usypiał, miał wtedy 18 lat i był od roku ślepy i dzięki temu wiem że jak zwierzę ma się męczyć (w tym przypadku ze ślepotą) do końca życia to lepiej go uśpić
Miałem z 15 kotów które ginęły pod kołami aut
Miałem chomiki które zjadły sobie młode.
Nie, nie mam i nie chce mieć zwierząt.
@Nicki_Pedersen: zachcianek człowieka który zbiera na