Wpis z mikrobloga

@Edom: a idź pan w #!$%@? z tym. Przeczytałem opinie na jakichś forach i same pozytywne opinie wyglądają tak samo. "Schudłame 20 kilo w miesiąc", "schudłam 30 kilo w 2 miesiące" pic na wodę, fotomontaż.
@Edom: przecież część ludzi zamawiających te poprzednie suplementy dostała puste zafoliowane opakowania, a powietrze nie jest szkodliwe. jeśli już przyjdzie cokolwiek, to pewnie jakieś witaminy i mikroelementy skomponowane w niezbyt fortunny sposób.
@Edom: To co do zazwyania to rozowemu nic sie nie stanie,jedynie skutek to żal z wyrzucenia pieniedzy w błoto.Tam pasze jakas zazwyczaj ładowali albo puste pudełeczka.Ale ludzie sie dziwili,że ktos to kupuje a jak widac nawet po tym szumie znajda sie debile :P
Aaa i na opakowaniu/w ultoce napisza,że 1 kuracja to za malo i aby nie wystapil efekt jojo muszą byc minimum 3 dla tego wiec przygotuj sie jeszcze na
@Edom: znajdź w googlach zdjęcia skutków tasiemca bąblowca i powiedz, że przy odrobinie szczęścia może nie przygarnie takiego zwierzątka ze swoimi super tabletkami. może to będzie ta siła :p
@Fluorekk: zrobiłem to już dawno i wiele razy, odpowiedź taka sama "bo moja koleżanka brała i dużo schudła". Mam nadzieje na dwie rzeczy - albo to naprawdę zadziała i się mile zdziwię albo się nauczy czegoś ważnego