Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Mirków z #csgo ! Chciałbym się Was spytać co myślicie o założeniu grupy na #steam zrzeszającej wszystkich mirków grających w Counter Strike'a Global Offensive. Grupa byłaby bardzo solidnie zorganizowana i prowadzona.
Jakie byłyby zalety takiej grupy ?

- Koniec grania z randomowymi ludźmi i ruskami (( ͡° ͜ʖ ͡°)). Od czasu powstania grupy nie musisz szukać nikogo szukać do gry. Wystarczy, że wejdziesz na grupę i spojrzysz na opis grupy. Tam będzie wypisany skład naszej mirko grupy, malejąco (względem rangi) więc nie będziesz musiał dodawać wszystkich osób i pytać o rangę. Dobierzesz sobie właściwego cumpla. Klikasz w nick, dodajesz do znajomych i grasz !
~ Ktoś ma dobrą rangę, ale jest gówniakiem ? W opisie również będzie podany wiek niektórych osób (niektórych, bo nie każdy może się zgodzić), dzięki czemu będziesz mógł sobie również dobrać odpowiednią osobę względem rangi, oraz wieku. Jeżeli wiek nie ma dla Ciebie znaczenia, po prostu nie bierz tego pod uwagę ;)
~ Jesteś casualowym playerem, match-makingowcem, czy może grasz tylko faceity ? W opisie również to będzie uwzględnione !

- Chcesz co raz lepiej grać, opanować recoila, ustawić odpowiednie ustawienia, poznawać nowe smołki / flashe ? Na tej grupie będą dodawane przez Mirków przeróżne porady, tricki, które z pewnością polepszą Tobie grę. Mapy treningowe z workshopu, filmiki ze smołkami (w tym one-way'e ;)), flashami itp. Oczywiście można to wrzucać pod tag na wykopie, ale na mirkowej grupie będziesz miał wszystko uporządkowane w jednym miejscu.

- Nie możesz przebić się przez rangę, potrzebujesz "małej" pomocy? W odpowiednim poście będziesz mógł znaleźć smurf - playerów, którzy pomogą Ci wbić o parę rang wyżej. (mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał za to skinów, wszystko za darmo - ja siebie oferuję na wstępie (main supreme) ;))

- Komunikacja. Grając razem zgadacie się co do serwera na TeamSpeak 3. Oczywiście, możecie rozmawiać w grze, ale niektórzy wolą ts3. Możecie oczywiście wybrać swój prywatny a jeżeli takiego nie macie, jest wykopowy teamspeak ! Kanał #csgo podzielony jest na mecze turniejowe, casualowe, oraz faceit'owe. Na wykopowym serwerze ts3 każdy użytkownik może się oznaczyć swoją rangą w grze, co tylko polepszy wyszukiwanie cumpli również na ts.

- Oczywiście - grupa tylko dla Mireczków ;)

Tym postem chciałbym Was spytać co myślicie o takim pomyśle. Mam wstępnie paru Mirków, którzy już poparli taki pomysł (z innej mirkowej mini grupy)
Pozdrawiam !

  • 39
@Dragoniar: Dzięki za nazwy, nie wiedziałem że istnieją. Myślałem też nad założeniem jednej grupy do wszystkich (a przynajmniej tych najbardziej popularnych) gier w które grają mirki online. Wypisaniem składu w opisie itp. itp. (np. podzielenie rocket league na ps i pc) W tych grupach które podałeś jest dużo osób, aczkolwiek w porównaniu do osób obserwujących csgo to i tak trochę brakuje :P No cóż nie wiedziałem, tym bardziej że w jednej
@Colek: Rozumiem, właśnie też chcę to zrobić. Połączyć wszystkie gry, jeżeli Mikroblog jest taką grupą to bardzo się cieszę. Nie mam zamiaru tworzyć grupy i czegoś niszczyć bo jestem tutaj nieznany w porównaniu do Was. Chciałbym tylko zasugerować parę ulepszeń (chciałem stworzyć bo nie wiedziałem ze istnieje)
@Dragoniar: Nie chcę tworzyć 3. grupy bo to raczej nie ma sensu. Niektóre posty z tamtych grup są stare, nie ma różnych fajnych spisów itp. Chciałbym wprowadzić różne zmiany itp. Tak jak pisałem - wpisywałem w steama mirko i nie znajdywało o dziwo więc nie wiedziałem że takie grupy istnieją. Fajne byłby te rangi. nie trzeba by było dodawać wszystkic i znać jakie mają rangi, tylko grać z ludźmi ze swojego
@Dragoniar: Napiszę po prostu do adminów z grupy Mikroblog i dam parę propozycji z pytaniem co o tym myślą. Musiałbym do każdego pisać o rangę itp, co by trochę zajęło.

/ Właściciel grupy jest offline od 30 dni