Wpis z mikrobloga

Moje typy na jutro:

NIP vs CLG 1:0
F3 vs EnVy 0:1
Kinguin vs LG 0:1
Renegades vs TSM 0:1

----------------------

Fnatic vs eB 1:0
Imm vs VP 0:1
Cloud9 vs mouz 1:0
Titan vs Navi 0:1

Krótkie uzasadnienie:

GRUPA A

NIP - top praktycznie od startu CS:GO, mimo gorszych momentów i wymiany zawodnika przed Katowicami, pozamiatali równo.
Ostatnio mieli spadek formy, ale na lanach są jednymi z najlepszych, myślę że przegrają rywalizacje z TSM'em, ale z CLG nie powinno być problemu. TSM, dawny team dignitas, bardzo się rozwinęli i obecnie są absolutną czołówką, od kilku miesięcy zajmują czołowe lokaty w turniejach lanowych oraz offline'owych. Jak wspominałem moi faworyci z tej grupy. CLG, to dziś inny team, niż chociażby w Katowicach, moim zdaniem mogliby przegrać rywalizacje nawet z Renegades, którzy grając w VOX potrafili nam zaimponować.

GRUPA B

EnVyUs, drużyna wzbogacona o Kennego i Apexa, jeszcze przed ESL One pokazała, że były to udane transfery, 3:0 z TSM'em i 2:0 z Navi, widać że ta ekipa ma potencjał. Moim zdanie pierwsze miejsce w grupie będzie formalnością. Ciekawie robi się w perspektywie 2 lokaty, moim zdanie FlipSid3, Kinguin oraz LG są obecnie tak nieprzewidywalnymi drużynami, że nie wiadomo co się stanie. Kinguin, to wielkie indywidualności. F3 wymieniło toksycznego Simple na DavCosta, który nie raz ratował im skórę. Obecni członkowie LG pokazali w Katowicach, że nie muszą być chłopcami do bicia, a ich ostatnie występy pokazują, że stać ich na coś więcej, niż faza grupowa.

GRUPA C

Fnatic, niestety lub stety, skład i dyspozycja drużyn w tej grupie, skazują szwedów na awans z pierwszego miejsca. Zwycięscy ostatniego majora nie powinni mieć problemu, ani z polakami, ani z Navi. Gracze z Ukrainy jako bardzo doświadczony zespół, wyposażony w jednego z najlepszych snajperów(Guardiana) bez większych problemów, powinni awansować z grupy. Titan, to obecnie wrak, stracili dwóch graczy, którzy moim zdaniem od dłuższego czasu trzymali ich "przy życiu". Historia pokazała, że nawet z Apexem i Kennym, Francuzi dawno nie zwojowali większego eventu. eBettle, to w pewnym sensie puszka pandory, mocno zmieniony skład, praktycznie świeża drużyna. Wielu z nas nie zna ich zawodników, Gruby przewinął się jako stand-in w VP, Rallen banita niechciany w ex-G2(teraz się z nich śmieje), a pozostała 3 jest pozostałością po klanie Inshock. Kto wie, może nas miło zaskoczą.

GRUPA D

Rozum podpowiada Cloud9, a serce Virtus.Pro, w brew pozorom bardzo ciekawa grupa. Amerykanie pokazali ostatnimi występami, że szykują niezłą pompe i powiem szczerze, że dawno nie widziałem ich w tak dobrej dyspozycji. Virtusi z tego co pamiętam nigdy nie mieli problemów z tą ekipa. Niemniej nasi rodacy potrafią zaskoczyć w negatywny sposób, odradzam stawiania skinów, aby uniknąć rozczarowania. Kilka tygodni temu byliśmy świadkami prawdziwej nagonki i rzędu słaby występów. Osobiście oglądam ich od praktycznie 10lat i wiem, że w krytycznych momentach przed wielkimi turniejami potrafią się zmobilizować, dlatego wieże w 1 miejsce, przynajmniej w grupie D. Analogicznie drugie miejsce dla C9, chociaż myszy mogą pokąsać wszystkich w tej grupie. Immunity, to drużyna z całej stawki o której wiem najmniej, widziałem ich w FACEIT, a poza tym nic spektakularnego, nie powinni być wyzwaniem dla pozostałej czwórki.

Nie mam już historii, ale w Katowicach miałem złoto za pick'em, a mecze na csgolounge 9trafionych na 11obstawionych.

#csgolounge #csgo #eslone #cologne #csgobets
  • 18
@stresS: Ja 4 kluczyki, też myślałem że c9 wygra. Nie postawił bym na kinguin patrząc na to, jak męczyli się w poprzednim meczu. Powinno to być ez pz dla c9, przegrali przez prowadzącego :c
@stresS: Domyślam się, w końcu to VP. Lecz przegrałem już 40$ na samym początku, rzuciłem ostatni bet na tym majorze właśnie na VP bo po prostu w nich wierzę. Mam nadzieję, że dojdą do finału, ale jak nawet wygrają z nipem to z fnatic będzie piekielnie trudno. Jak przegram te 60$ to trudno, płakać nie będę. Bardziej będzie szkoda chłopaków z VP. Tobie na pewno dziękuję za typy :)