Wpis z mikrobloga

@Kierownikdzialuzycie000: Nie, kupiłem od właściciela który na własną rękę sprowadził to auto z niemiec po niedużej stłuczce (poduszki nie wystrzeliły, naprawa solidna) Kupiłem go w 2009 roku, od tamtej pory bez większych niespodzianek czy awarii
@Kierownikdzialuzycie000: potencjalnym kupcom boję się mówić historii tego auta bo nie wierzą ;) Sprawa wygląda tak że kupiliśmy go w doskonałym stanie z mikroprzebiegiem (potwierdzonym, autko poszło po stłuczce w rozliczeniu). Od tamtej pory jeździła nim tylko i wyłącznie kobieta do pracy (+/- 10km od domu). Od czasu do czasu zabieram go w trasę żeby wypalić dpf :) Auto było raz z nami na nartach we włoszech i nie zawiodło nawet
@bengaua: Podobają mi się, ale czytałem o słabej jakości materiałach we wnętrzu i małej ilości miejsca dla pasażerów. No ale mają w sobie to coś. Nawet miałem swego czasu takiego kupować, ale trafiło się Volvo :)
@bengaua: mam 93 kombi 2007 rok. Fakt plastiki troche trzeszczą i z tyłu rzeczywiście mało miejsca. Moje poprzednie Daewoo Espero bije go pod tym względem na głowę. Ale za to jazda to miód malina. Rewelacyjne fotele, dobre wyposażenie. Silnik 1.9 diesel 150 km. Na razie nic nie moge powiedzieć bo mam dopiero półtora miesiąca.
@eugeniusz_geniusz: w porównaniu do volvo to tego braku miejsca z tyłu raczej nie odczuję tak bardzo, bo sam za sobą bym nie usiadł (1.90m wzrostu). Ale to nie jest duży problem bo jeżdżę zwykle sam ;) Obejrzę jakiegoś saaba w pobliżu pod kątem tych plastików. Dzięki za info :)