Wpis z mikrobloga

Mireczki, odebrałem kolejne świetne auto: BMW M135i z napędem na tył i z ręczną skrzynią biegów.

Jeździłem już przedliftowym M135i z automatem i był to prawdziwy dzikus. To, co dzieje się tutaj to już absolutny kosmos. Polecam tę maszynę każdemu, kto twierdzi, że już nie produkuje się "prawdziwych" samochodów. Jest manual, jest napęd na tył, jest mocny, dobrze brzmiący silnik. Do tego zwarta konstrukcja. Nie chcę nic więcej.


To będzie udany weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawilnebmw #bmw #samochody #motoryzacja

Mój tag: #mzcars
źródło: comment_XLIdeT8x8zdFi9dxgeNIVwf1IY0w15IC.jpg
  • 18
@emasele: Nie jeździłem, ale to już abstrakcyjny poziom motoryzacji. Dla mnie na razie 911 jest wyznacznikiem tego, czym jest idealny samochód sportowy. Prowadzę jeszcze wewnętrzną dyskusję sam ze sobą, czy miano numeru 1 nie przysługuje jednak Caymanowi S. Ale to moje rozterki ;) Gdybym miał odpowiednio dużą sumę i chciał naprawdę mocne, sportowe auto, wybrałbym 911 Turbo S. Ten wózek niesamowicie kopie, a do tego potrafi znieść bardzo dużo, o czym
@Dziekan5: racja, ojciec dobrego znajomego ma. Jechałem z nim odprowadzić go na serwis do Wrocławia bo ojciec nie miał czasu. Coś pięknego. 911 Turbo S 2014