Wpis z mikrobloga

Uwaga gorąca sprawa.
Nie wiem czy to wina tras modowanych czy samej gry a może czegoś innego ale odkąd jeździmy trzeci sezon #acleague zaczęły się zdarzać losowe zawieszenia gry.
Druga sprawa wiele osób skarży się na auto, że ciężko się prowadzi itp. Ja osobiście jestem za zmianą tras i auta , ale ostateczna decyzja należy do większości. Zatem głosujemy ( ͡ ͜ʖ ͡)

@rentonB @tejotte @manix93 @zabaracer @snsv @iAdamM @zacmiony @James_Earl_Cash @bomber89 @iso9001 @Rabsztok @matelusz1 @ckbucu @xoSx_Racing @tatwarm @xWaleq @Kejran @oldman83 @adamua @Lenarek @patrollo2 @pazdzioch564 @kamien_w_bucie @rzezol @Cummykaze @lawicko

#assettocorsa #simracing
  • 21
@TheSznikers: co do auta to dużo zależy na jakie zmieniamy, bo jak np. na bolid to będzie ta sama sytuacja, że wielu nie będzie chciało znowu jeździć bolidem. Ja jestem za taką opcją żeby jak najwięcej osób jeździło. Proponuję Abarth 500 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TheSznikers: Cóż, auto nie jest zbyt łatwe w prowadzeniu, ale kurde, czy nie chcieliśmy właśnie większego wyzwania po Ferrari? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale jak wygra zmiana auta to nie będę płakał za tym BMW, ono jest dobre na parę kółek dla zabawy, na kilkudziesięciominutowy wyścig już niezbyt. Za to trasy jak najbardziej - odkąd gramy z trasami z modów gra zaczęła mi się crashować.
@TheSznikers: najpierw polecam wszystkim, którzy mieli jakieś problemy żeby zrobić porządek z modami, wyłączyć wszystkie programy działające w tle i "sprawdzić spójność plików gry" na steamie. I jeśli coś jest problemem to na pewno są to te modowane tory (do tego u mnie powodują spadek 30 kl/s).

Tylko nie rozumiem skąd w ogóle pomysł ze zmianą auta. Przy setupie, który był tutaj wklejany kilkukrotnie auto nie stanowi wielkiego wyzwania i można
Może sprawdźcie, czy macie wystarczająco miejsca na C: czy gdzie tam się powtórki zapisują. Gra lubi się wykrzaczyć podczas wyścigu, jeśli plik z powtórką nie mieści się na dysku.

Co do zmian, to jestem za tym, żeby wszystko zostało jak jest, no chyba, że jesteście w stanie udowodnić, że krzaczy się przez tory? Nie podobają mi się żadne zmiany w już rozpoczętych mistrzostwach, nie wydaje się to fair.
@lawicko: Poprzednie dwa sezony ani jednej zwiechy u nikogo. A jeździliśmy czasem i po 60 lap wyścigi.
Teraz 3 wyścigi i ja sam miałem dwa crash'e nie licząc innych którzy tez zwiechy łapią.
Apki mam te same, mody mam te same i wcześniej śmigało a teraz nie.
na C mam 100gb wolnego, myślisz, że starczy?