Wpis z mikrobloga

Mnie się bardzo podoba fakt, że przychodzi młody grubas na siłownię i jest traktowany przez gości zbudowanych jak profesjonaliści poważnie. To jest pomagają mu w ćwiczeniach, motywują "dajesz gruby dajesz" nawet w sytuacji, gdy ćwiczy na śmiesznych ciężarach. Tak naprawdę to taki człowiek może nie być traktowany poważnie w szkole, na podwórku, czy nawet w rodzinie (Przemuś jedz, jedz, bo ci brzusio nie urośnie xD) ale jest po braterskich sztangach z obcymi ludźmi. których łączy tylko to by być lepszymi fizycznie niż wczoraj! To jest prawdziwie przywrócenie wiary w ludzi! #mirkokoksy #silownia #oswiadczenie
  • 41
@asirak: @KurzeJajko: @wnocy: @murarz13: no i w ogóle bez zbędnego filozofowania - przychodzisz, witasz się, cześć-cześć - mogę z tobą poćwiczyć? jasne. jak ja robiłem tzw. pokłony allaha xD czyli ćwiczenia na atlasie na brzuch przez pokłony z obciążeniami to po skonczonej serii sam gość przyszedł (nie instruktor) i pokazywał jak lepiej wykonywać te ćwiczenia, sam z siebie, a było to kilka lat temu w zupełnie innym mieście.
tak jest prawie wszędzie. Gdy wchodzi nowy do środowiska i widać, że mu zależy to spotka się z życzliwością i pomocą. Staje się częścią grupy i jest traktowany jak swój.


@wnocy: tak:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net

Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko
@impasjonat: Tu masz rację. Ja tylko kilka razy byłem na publicznej siłowni, ale zawsze ludzie sami z siebie potrafili pokazać jak coś robić, gdy odwalałem maniane czy też komentowali z uznaniem jak biegałem po 2h na bieżni. No i tak jak mówisz, zazwyczaj byli to ludzie, którzy staż na siłowni mieli już niezły. Z kolei kobiety to ni #!$%@?. Jak przyszła jakaś naprawdę wysportowana, to inne wzrokiem by ją rozszarpały albo
@andrzejwpst: Zalezy. Znaczy tak, nie ma tego witania sie z kazdym itd, no w sumie ciezko przywitac sie z kazdym jak jest z 60 osob na silce albo lepiej. Jednak jak chodzisz i np trafiaja sie wspolne cwiczenia, albo pytasz lub jestes pytany o asekuracje to poznajesz innych. Jak nie jestes pomrukiem to po jakims czasie bedziesz sie z wiekszoscia wital.
Wiadomo ze sa np typy co biegaja na bierzni tylko