Wpis z mikrobloga

@JaDamian: mając narzędzia i miejsce by wyheblować te palety, obrobić, zakonserwować.. nawet wtedy więcej niż godzina.
Chyba że naprawdę chcesz skleić i przykryć szkłem, to się przyjrzyj w takim razie ;)
@maur: Tak czy inaczej, skoro to nie musi stać na zewnątrz to wystarczy janusz z papierem ściernym i lakierem z Castotramy oraz instrukcją do tychże.
Teraz patrzę- najdroższe to jest to szkło, bo o tutaj życzą sobie 960zł za 120x200cm 12mm.
Co nie zmienia faktu, że prawie 2300 za zbicie palet i położenie zamówionego szkła to raczej dużo...
@JaDamian: Też nie wykluczałem, nawet właśnie teraz mam przerwę w docinaniu płyty mfp pod podłogę w pawlaczu. a potem będę godzinę odkurzać pył..
A to było/jest tylko docięcie dwóch płyt 90 i 150cm.
@maur: No to nawet można jakąś szlifierką pociągnąć- ile to kosztuje? 300-400zł za urządzenie, a janusz może się trafić obrotny. Nadal nie widzę skąd miałaby się wziąć taka cena.
@tellet: Ja nie mówię, że się nie da. Po prostu to nie jest godzinka czasu, skleić, położyć szkło. Lub papierem ściernym przelecieć dodatkowo w kwadrans.
A jak nie masz garażu/ogródka/warsztatu/piwnicy to jeszcze lepsza zabawa z takimi pracami w mieszkaniu.
@saldatoreafilo: widać, że jakiś janusz robił. Ten stół pójdzie za 2 koła, pójdzie nawet za 7, ale:
- zdjęcie musi być wykonane profesjonalnie w profesjonalnej stylizacji a nie komórką xD
- całość musi sprzedawać jakaś firma o nazwie Studio Ruchanko czy coś;
- stół musi mieć opis, że został wykonany z ekologicznych palet z ekologicznej sosny obszczanej przez ekologicznego i organicznego menela po spożyciu organicznego jabola;

( ͡º ͜ʖ
@saldatoreafilo: nie wiem kto to kupi za takie pieniądze. Design, design'em ale to już przesada. Płaci sie albo za markę, albo za prawdziwy design i ciekawą formę, albo za jakość, a zazwyczaj za to wszystko jednocześnie. Z meblami z palet jest ten problem, ze to ma sens jak sie robi je samemu. Jeśli stolarz czy ktokolwiek ma sie za to zabrać to zwyczajnie wylicza swój, lub pracownikow czas i potem wychodzą