Wpis z mikrobloga

Mirki, będzie #rozdajo, ale najpierw mały wstęp.

Ludzie pytają mnie:

Ej, ej Pańska Skórko, co to w ogóle znaczy ta pańska skórka? Skąd ten nick?


I wtedy jest mi zwyczajnie przykro... (,) Smutek wkrada się w moje serce bo wiem, że te osoby nigdy nie zaznały prawdziwej słodyczy dzieciństwa. Nie kosztowały pachnącego nostalgią słodkiego przysmaku. W ich ustach nigdy nie zagościł twardy ale zarazem kremowy, błogi ulepek przypominający trochę cukrową watę, a trochę krówkę, a trochę nugat.

Ale ponieważ jestem uczynnym #rozowypasek i mam dobre serduszko, to chcę podzielić się z Wami tymi łakociami. Prezentuję Wam 10 sztuk warszawskich rarytasów. Trudno je zdobyć poza #warszawa, bo to nasz lokalny przysmak. Trudno też je zakupić poza "sezonem cmentarnym", bo najczęściej są sprzedawane w okolicach Wszystkich Świętych i Zaduszek. Ale mi się udało! Dziś kupione, jeszcze świeże. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Spośród plusujących w środę rozlosuję za pomocą #mirkorandom 3 osoby, do których trafią 3 pańskie skórki. Tak, aż trzy cukierki dla trzech Mirków lub Mirabelek! Możecie podzielić się nimi z mamą, z bratem, z różowym paskiem. Możecie też egoistycznie zjeść je samotnie w swojej piwnicy, tak jak ja egoistycznie zjem ostatniego z dziesięciu cukierków. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pańskie skórki wyślę pocztą, zwykłym listem, na adresy wskazane przez szczęśliwców.

Ach no i zapomniałam o najważniejszym.
Co wspólnego mają pańskie skórki z "Projekt Mirko"?



Wołam również smakoszy spod tagu #jedzzwykopem #jedzenie i #slodycze
Panska_Skorka - Mirki, będzie #rozdajo, ale najpierw mały wstęp. 

Ludzie pytają mn...

źródło: comment_Kfzm07R2f8ud4FeT0HsqmoXCWtXLKD6p.jpg

Pobierz
  • 77