Wpis z mikrobloga

Mirki, bardzo dziękuję za głosowanie na okładkę do naszego kalendarza (ten wpis)

Czas na małe podsumowanie:
Oddano w sumie 49 ważnych głosów (jeden był nie ważny gdyż zawierał dwa numery). Naszą okładką zostaje numer 13 - głosowało na nią 6 osób. Na drugim miejscu jest 56 - 5 głosów. Zaszczytne miejsce trzecie przypadło numerowi 6 (4 głosy).
Wylosowałem również zwycięzcę na przyszły kalendarz. Wpierw zrobiłem numerację komentarzy (tutaj), potem w random.org wpisałem aby losował jedną liczbę z przedziału od 1 do 59. Pierwszym wynikiem było 40, ale jak da się zauważyć ten komentarz przypadł mi. Powtórne losowanie wybrało komentarz z numerem 3, którego dokonał @Obserwer. Kalendarz pojedzie właśnie do Niego. Gratulacje.

Przypominam, że jutro tak samo wylosuję osobę, która otrzyma kalendarz - warunkiem jest oczywiście głosowanie poprzez podanie liczby. Komentarz może oczywiście zawierać inne treści. Co mi przypomina - autor tego komentarza dostanie kalendarz w formacie A4 bo urzekło mnie uzasadnienie głosu. Gratuluję @Watomil.

Zapraszam więc do głosowania na styczeń 2016. I jak poprzednio - tutaj znajdziecie grafikę w wyższej rozdzielczości. Głosujemy przez około 24 godziny.

#beksinski #konkurs #kalendarz #rozdajo #reklama #kryptoreklama
boszart - Mirki, bardzo dziękuję za głosowanie na okładkę do naszego kalendarza (ten ...

źródło: comment_B93vwyzAX719KN8KlQMX1sSCEhCeUoDt.jpg

Pobierz
  • 40