Wpis z mikrobloga

Mirki, co mój #rozowypasek ostatnio #!$%@?ł..
W samochodzie jakiś czas temu przetarł się przewód od prędkościomierza i od tamtej pory go nie wymieniam, bo przy okazji zepsutego prędkościomierza, nie działa też licznik przejechanych kilometrów :)
Jedziemy sobie z #rozowypasek do Zwardonia i na wysokości Skoczowa z krzaków celuje do nas #policja. Trochę zwolniłem, na co żona do mnie z pełną powagą
- i na #!$%@? hamujesz, przecież i tak im pokaże że jedziemy 0 km/h
.
Jak by ktoś nie załapał żona przez 30 lat była święcie przekonana, że na suszarce widać prędkość z prędkościomierza - no bo niby #!$%@? skąd?
#heheszki #takaprawda
  • 59
Jak by ktoś nie załapał żona przez 30 lat była święcie przekonana, że na suszarce widać prędkość z prędkościomierza - no bo niby #!$%@? skąd?


@flakowy: Już Ci tłumaczę, fotoradar nie działa na zasadzie fal odbitych jak większość myśli. Fotoradar uruchamia ukrytą kamerę w samochodzie która falami radiowymi przesyła obraz z prędkościomierza do fotoradaru od i cała filozofia. Dlatego ja mam zaklejony taśmą cały prędkościomierz i mandaty mi nie straszne
@MoreDinero:

Mirki co się dziś odwaliło policjant dziś puka w moje drzwi, ale były zamknięte więc postanowiłem siedzieć cicho, po jakimś czasie znowu puka, ale dalej to olewałem, pukał coraz głośniej i mocniej, ale cały czas siedziałem cicho z nadzieją, że sobie pójdzie. Ale potem zmądrzał i spojrzał przez okno i krzyknął do mnie:
-Pan myśli, że jestem głupi? Widzę Pana, niech Pan otworzy drzwi.
Odpowiedziałem, że nie ma szans nie