Wpis z mikrobloga

@fraulein_: no tak, z tego wszystkiego za mało info napisałam, ogólnie firma zajmuje się marketingiem btl wszystko ok tam gdzie chciałam, jednak kolezanka z obecnej pracy mi powiedziała dzisiaj ze była tam i jest to typowa akwizycja, pozyskiwanie funduszy na schroniska itp.
Perfect Relations


@Emilion: nie wiem czy o tej samej firmie myślimy, ale jeśli to ta działająca pod egidą Appco Group, GQ Marketing i tym podobnych to tak, będziesz zadowolona - o ile marzy Ci się praca akwizytora i latanie po klatkach schodowych przez kilka godzin dziennie
@Emilion: e, zamieszałem, to dotyczyło innej firmy. ale o perfect relations też jest, tylko niżej:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,121995003,,Uwaga_na_Master_Promotion_Wroclaw_.html?v=2

wg mnie to czysta akwizycja.. chca pozyskiwac darczyncow na zasadzie chodzenia po domach.. marketing to to nie jest sorry..kiepskie godziny pracy 11-20 umowa o dzielo..i nie wiadomo kto zwraca koszty dojazdu jak o to zapytalem to nastala glucha cisza i odp wymijajaca, ze zalezy od lidera. mnie to nie przekonuje. wg mnie to kolejna firma
@Emilion: bo oni tego nie mówią na rozmowie, żeby nie odstraszać 90% kandydatów.
pracowałem kiedyś krótko w firmie-siostrze i serio mówię - jeśli nie chcesz łazić po domach jako akwizytorka, to nawet sobie tym głowy nie zawracaj.
@Emilion: @deroo:
co prawda pracowałem tam jakoś w 2009/2010 roku, ale podejrzewam, że niewiele się zmieniło.
ja szukałem klientów dla Netii. w biurze trzeba było być od ok 10-11, słuchało się jakichś gadek motywacyjnych, potem jechało się w teren i trzeba było łazić po blokach, dzwoniąc do mieszkań i próbując namówić ludzi na podpisanie umowy na internet. praca w terenie od 12 do 20-21. potem powrót do biura i jakieś