Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten wpis?

Dobra moi drodzy, członek #wegemafiawypok z tej strony, jedziemy z tym .Otóż to był bait, cała historia zmyślona. W wege społeczności jest taki tekst na uciszenie jakichkolwiek dyskusji o wege "Jaka jest choroba na którą chorują TYLKO weganie" pozdro od Durianridera. Czyli się potwierdziło, nie ma co odpowiedzieć :D Pozdro.
A burger z fotki jest z soczewicy :3

@hardporecon: nie ma się kogo pozbywać :) Mój różowy nie istnieje

abyś sobie życia nie #!$%@?ł. Sam wegetarianizm jest już chorobą.

Idąc tymi standardami to już sam sobie #!$%@?łem i jestem chory :<

@zirytowana_plaszczka:

nawet Tobie nie zrobi mięsnego posiłku, zastanowiłbym się nad sensem tego związku

Przekładanie własnych przekonań nad to, żeby partner/partnerka nie siedział/a na głodzie bo nie umie sam gotować? No chyba nie.

@peszmerd: Twoja kobieta jadła tak jak powinna, dostarczała wystarczająco kcal i substancji odżywczych? Wina może leżeć po jej złym odżywianiu a nie wege samym w sobie.

@pacho: Nazwanie czegoś "#!$%@? umysłowym" traktować jako "nie mam nic do powiedzenia na ten temat bo się nie znam, nie dochodzą do mnie argumenty, ale jakoś odznaczę swoją obecność"?

@neuwerg: teraz już wiesz. Nic nie mają. Na potrzeby wpisu miały :D
@basiura: hue hue hue

@xlolax33 Kolejny głos rozsądku, yay! @spearo To z osteoporozą ma sens, nabiał nie wpływa korzystnie na kości, wręcz przeciwnie - wypłukuje wapń. Jest korelacja między spożyciem nabiału a zachorowaniem na osteoporozę. Ofc czym więcej nabiału, tym więcej zachorować.

@qern: @MusztardowyWolnorynkowiec @jarzynka O, widzę kabereciarze na pokładzie.

@NormanCroucher Dziękujemy, również pozdrawiamy.

@nuguns Dieta wegańska zdaje się ciężka na początku, jak się jadło całe życie schaboszczaki. Kilka publikacji, parę artykułów i wszelkie wątpliwości odchodzą w siną dal.

@xvovx:

Na diecie wegetariańskiej już trzeba na to chwilę poświęcić żeby na siebie samego problemów nie sprowadzić


No właśnie o to chodzi, CHWILĘ. Szybko można to załapać.

@klpt12 Niedobory b12 dotyczą też mięsożerców, w USA na mięsie stojących są one dość powszechne.

@e3fa: Dlaczego Twoja koleżanka gotuje mężowi? Jest wege "bo moda"?
@Oskarek89: @MarianoaItaliano: @vision_of_satan @deroo @Cesarz_Polski
No i wołam też prawilniaków @grecki @SScherzo i @GilbertBaker . Z pozdrowieniami dla @Im_from_alaska

Zapraszam też do czarnolistowania i pisania notatek. Tylko nie zapomnijcie o tym poinformować ;*
#bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm
Pobierz
źródło: comment_K8Gb9MF4ILB52bo2cO2mxNWT4exeB8Ah.jpg
  • 83
@maciejbo1: Gotuje mężowi, bo jest jego żoną :) Ja też swojemu gotuję, z ogromna przyjemnością :) A czy koleżanka jest wege, bo moda, to nie wiem (kiedy się zaczęła moda?), w każdym razie mówi, że nie smakuje jej mięso. Ja jako pożeracz mięsa tego nie rozumiem, ale szanuję, niech je co chce :)
@unknown_stranger: :)
@e3fa bo jeżeli jest wege ze względów ideologicznych, to tak średnio przygotowywać to innym. Coś jak "nie jestem pedofilem, ale podsyłam dzieci mojemu kumplowi co by sobie poruchał". Jeżeli ze względów zdrowotnych, to można to jakoś zrozumieć, dba tylko o swoje zdrowie, nie zdrowie rodziny. "Moda" to pół żartem, pół serio.
@Spearo: Co jest nie tak z dużą częścią ludzi na mięsnej diecie, że muszą wypełniać internety beką
@maciejbo1: ja się zastanawiam tylko nad jednym. Po kiego grzyba zaczynać kolejną gównoburzę na ten temat? Przecież i tak ani weganie nie zmienią diety, ani mięsożercy. Więc po co tracić czas na "udowadnianie" swoich racji? Nie można żyć tak jak się chce i dać żyć innym?
@maciejbo1: Więc zapewne jest tak jak mówi - nie smakuje jej po prostu i dlatego nie je :) Kiesyś mówiła, że jako dziecko jadła, bo rodzice kazali, a potem, jako nastolatka przestała, gdy już nik nie zmuszał do jedzenia mięsiwa :)
bo dotychczas to ludzie tutaj wmawiają innym jedzenie mięsa, nie odwrotnie


@Navrazz: naukowo udowodniono, że gdyby małpy przed tysiącami lat nie zaczęły jeść mięsa, to my byśmy dalej latali po drzewach i Wypoku też by nie było. Mięso to rozwój, a jak wegetariany chcą się w rozwoju cofać to ich sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co jest nie tak z dużą częścią ludzi na mięsnej diecie, że muszą wypełniać internety beką z wegetarian, hehe obrazkami, czy wypominać "gdzie mięso"?


@maciejbo1: heh, to ciekawe fenomen. Mnie najbardziej śmieszy to mówienie o sobie jako o łowcy, wojowniku, hehe, mam kły.
Cóż tam, ze największa zdobycz związana z mięsem takich osobinków to upolowanie tacki w markecie, a na widok rozbebeszonego świanika prędzej by się zeżygali niż zrobili kiełbasę -
@Navrazz: fock.

@SScherzo: to miało być do Ciebie:

bo dotychczas to ludzie tutaj wmawiają innym jedzenie mięsa, nie odwrotnie


@Navrazz: naukowo udowodniono, że gdyby małpy przed tysiącami lat nie zaczęły jeść mięsa, to my byśmy dalej latali po drzewach i Wypoku też by nie było. Mięso to rozwój, a jak wegetariany chcą się w rozwoju cofać to ich sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Navrazz: "Nie można żyć tak jak się chce i dać żyć innym?" No właśnie. Tego samego można używać pod wszelkim burzeniem się o brak mięsa, czepianie się wege ludzi o dorabianie ideologii do jedzenia. To działa w obie strony, nie przeczę.

@cholera_jasna: no właśnie widać jak Ciebie to nie obchodzi :)
@mkarweta: ciekawy temat, podrzuć link do tych badań.

@edgar_k Dokładnie, drapieżnicy którzy sami nie zabiliby nawet kurczaka, ale