Wpis z mikrobloga

Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion"). osławiony "Metal Muff". (metalowa obudowa). Zupełnie za darmo, wszystkim pulsującym i grającym na gitarze. :) Jeśli ktoś się orientuje w temacie to osławiony "Metal Muff" zjada bez popitki wszystkie jebiące siarką Bossy itp. Oddam za free bo nie mam czasu grać. :)) Pozbywam się sprzętu i może ktoś się ucieszy. Zielonki - sie nie liczo. Mirkorandom zadecyduje - do jutrzejszej północy - ale jak ktoś to zrobie przede mno - :) powtarzam losowanie.

EDIT: Zapomniałem dodać, że dołącze kabelek do łączenia efektów (widoczny na zdjęciu)
u.....n - Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion")....

źródło: comment_qM4FcuFtojjnPjrnVU05MK4Oxu6cHioc.jpg

Pobierz
  • 97
@MajkiGee: obczajałem dużo efektów w swej "karierze" i metal muff mimo ze tanszy, to zawsze brzmieniem wg mojego ucha wygrywał. Bossy i metal zone mt-2 i jemu podobne to takie pierdziawki były przy nim mimo ze sie bardziej ceniły. :) Ja zawsze lubiłem porządne jebnięcie. Niestety brak czasu uniemożliwia mi kontynuowanie muzykowania więc pomyślałem że może ktoś na tym skorzysta. A z delay'a to miałe TC electornic ale już poszedł za
@e-satan: a no można, nie ja na to porównanie wpadłem, ale niektóre ludki patrzą po prostu na fakt, ze jakiś znany guitarist dotyka bossa to oznacza że musi być najlepszą kostką na świecie, a jest najzwyczajniej w świecie kupą.
Najwidoczniej reklama czyni cuda.