Wpis z mikrobloga

Wykop.pl zmienił się w gówno, na którym prawie nie ma co przeglądać bo zewsząd atakują imigranci, uchodźcy czy inni islamiści. [47% głównej to znaleziska o tym szajsie](http://www.wykop.pl/wpis/14188929/#!$%@?-was-juz-z-tymi-imigrantami-na-glownej/)... Serio, takiego zalewu badziewia na tym portalu nie widziałem odkąd przeglądam go 7 lat. Tak ma to teraz wyglądać? Wykop.pl - twoja codzienna dawka informacji o Syryjczykach?

Dla porównania, jak wyglądała główna w grudniu 2012 roku. Quo Vadis wykopie?



Ogarnijcie się, bo wrzucając znaleziska na #wykop jeszcze nikt nic na dużą skalę nie zmienił (patrz. wyniki w wyborach partii jkm).

  • 59
@FilipChG: kiedys partie polityczne nie kupowaly trolli internetowych bo nie byli swiadomi ich mocy. Pierwsza partia, ktora to wykorzystala byla KNP. Wystarczy przypomniec sobie jaki byl spam Korwinem przed wyborami. Teraz jakos jego popularnosc zmalala i nie ma tylu znalezisk. Teraz jest niesamowity spam Pisem. Widac, ze ich sztab tez odrobil lekcje i zauwazyl w jaki sposob mozna zdobyc serca internautow.
@MamCieNaHita: a mi sie wydaje, ze to byl efekt kuli sniegowej. Trolle zaczely, ludzie podlapali i dalej juz bylo z gorki. Do tego dolaczyli lowcy rankingu bo wrzucajac znalezisko z Korwniem latwo bylo trafic na glowna. Teraz to samo z pisem i emigrantami. Cokolwiek bys nie wrzucil w tym temacie- gwarantowana glowna. To jest jakas paranoja, danse macabre.
@FilipChG: Jestem jednym z największych przeciwników imigrantów na wykopie, ale też uważam, że znaleziska powinny być dobrze tagowane. Wychodzę z założenia, że jak kogoś nie obchodzi Islam to jego sprawa i nie ma co wciskać mu go do gardła na siłę. Zupełnie zabawnym zbiegiem okoliczności jest to, że wciskanie ludziom Islamu do gardła na siłę to prawdopodobnie główna rzecz, którą ci pieprzeni migranci wysłani za pieniądze ISIS będą robić.
@FilipChG: To samo było na początku 2012 - wtedy z kolei 90% artykułów było o ACTA, co też spowodowało moje zniechęcenie do tej strony i dłuższą przerwę.
Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak mniej więcej wyglądał Wykop 5 lat temu (mniej więcej do czasu katastrofy smoleńskiej), polecam tę stronę http://klid.pl/ gdzie odeszło w tamtym czasie wiele osobistości, m.in. Fanzonun (niestety od dawna nie aktualizowana).
No właśnie, ciekawe, jaka byłaby jego reakcja, gdyby