Wpis z mikrobloga

#neuropa raduje się z bana dla zasłużonego dla wykopu użytkownika @MKJohnston

http://www.wykop.pl/ludzie/MKJohnston/

Permanentne zbanowanie nastąpiło rzekomo za korzystanie z multikonta. Moderacja nie dopełniła formalności nie podając nicków pozostałych kont @MKJohnstona. Dlatego w imieniu wykopowiczów proszę o uzupełnienie tych danych. Liczymy również na oficjalne podanie dowodów, świadczących o złamaniu regulaminu przez w/w. Uważam również, iż w dobrym guście byłoby oficjalne ustosunkowanie się @moderacja do zalewu banów, którego jesteśmy świadkami w ostatnim czasie.

@moderacja @a__s @deykun @elfik
#neuropa #4konserwy #wykop #banyzdupy #aferabanzydera
z.....y - #neuropa raduje się z bana dla zasłużonego dla wykopu użytkownika @MKJohnst...

źródło: comment_VEv19rHsbqfv3zTzzwHzN8uCBnkeH2SD.jpg

Pobierz
  • 78
@t3m4:

Chociaż nie wiem co przesądza o tym, że niekiedy te multi podają: pytałem ostatnio pewnego anonimowego ( ͡º ͜ʖ͡º) członka moderacji, ale nie chciał mi odpowiedzieć :/

Czasami to czemuś służ, podawanie tego za każdym razem służyłoby tylko multikonciarzom pokazując które multikonta odkryliśmy, a których jeszcze się nam nie udało powiązać, dzięki takim informacjom lepiej by się maskowali.
@Deykun: Czy mamy tą wypowiedź traktować jak oficjalne stanowisko moderacji? I czy jest szansa na odpowiedź na całość treści zawartych moim wpisie? Czy odpowiadacie tylko neuropie?

Proszę o wyjaśnienie, czemu służy wybiórcze ujawnianie multikont zbanowanego użytkownika? Mnie przychodzi tylko jeden powód do głowy...

@TowarEksportowy: To nie przypadek. Dogadali się z moderacją i eliminują po jednym. Jeśli jestem dobrze informowany polecą wkrótce kolejne głowy. Niestety człowiek od którego mam informację nie musi być godny zaufania ale to podobno regularna akcja i on ma na to dowody.