:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj pracowałam na angielskim weselu, kiedyś pracowałam też na niemieckich weselach i zdarzało mi się nie raz być na polskim, takim typowym. Wnioski? Jednak my Polacy mamy w tej kwestii jakieś tradycje, nie to co Niemcy i Anglicy. Przyznam, że niemieckie były sztywne, ludzie czasem w ogóle nie tańczyli tylko siedzieli przy stołach i żarli i żarli bez końca. Anglicy tańczą, bawią się ale krótko. Powód? Młoda para wcale nie sponsoruje drinków, każdy gość grzecznie płaci za siebie. Nie ukrywam, że uważam to za bardzo rozsądne i fajne. Niemniej jednak zdziwiło mnie, że nawet na weselu podają w większości zimne jedzenie i co najgorsze typowe sandwiche z białego chleba, nawet na weselu! :D Tak, wiem kuchnia brytyjska dobrą nie jest, widziałam ten wstrętny biały chleb na urodzinowych imprezach, wieczorach panieńskich itp., ale na weselu myślałam, że trochę poszaleją z kreatywnością a tu dupa, jedno i to samo.
    A tak poza tym, zastanawiam się Mirki Mireczki kochane, czy interesowałby was cykl wpisów na temat zwyczajów Niemców i Anglików, moich przygód z niemieckich hoteli, kiedy pracowałam jako recepcjonistka i barmanka. Troszkę porównań moim okiem, jakie widzę różnicę między tymi narodami. Co prawda w Anglii nie pracuję tak długo abym miała taki pogląd na społeczeństwo angielskie jak niemieckie ale zawsze na bieżąco można co nie co opowiedzieć i porównać z doświadczeniami z Deutschlandu.
    #emigracja #anglia #uk #niemcy #wesele #cokrajtoobyczaj #niemiecki #okiemespectro
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

taka głupia myśl mnie naszła. nie jest chyba żadną tajemnicą, że jak ludzie dłużej ze sobą przebywają, to w końcu nadchodzi ten moment, że zaczynają przy sobie puszczać gazy. sytuacja ta dotyczy wszystkich, bez wyjątków. ogarniacie sobie takiego Bronka Komoroskiego, który w pałacu prezydenckim pryka przy żonie? Pani Ania to pewnie tak się z tego chichra. boże bronek znuw się zjebałeś xD. pierwszy raz dodaję wpis i czuję, że jest żenujący. wszystkie przedtem trzymały poziom. pozwoliłem sobie na taką głupawkę. pozdrawiam z fartem elo #lippaa pokaż całość

odpowiedzi (11)

Nie ogarniam swojego debilizmu, dlatego proszę o pomoc i może wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.

Ja, #niebieskipasek, lvl 27, pracujący i utrzymujący, na przyzwoitym poziomie, siebie i partnerkę, wygląd 4/10. Jestem zaręczony (7lat w związku) z #rozowypasek, lvl 26, lekarka na specjalizacji, wygląd 5/10. Mamy podobne poczucie humoru, moi kumple uwielbiają mojego różowegopaska, gramy sobie razem na konsoli, dba o mnie i jest mi bezgranicznie oddana, po swojej ciężkiej pracy: pierze, prasuje, gotuje, ogarnia dom i znosi moje fochy. Ślub za 4 miesiące, a co ja odpierdalam? Wzdycham do #rozowypasek, lvl 20, studentka kosmetologii, zakochana w sobie, bez poczucia humoru i inteligencji, wygląd srogie 10/10.

O co mi kurwa chodzi?? Dlaczego nie mogę przestać myśleć o tym durnym, kosmetycznym różowympasku? Mam cudowny różowypasek w domu, a nie mogę uczuć przelać na niego tylko angażuję swoje uczucia w jakąś durną siksę...

Co mam zrobić, żeby mi przeszła?
    #logikaniebieskichpaskow #psychologia #milosc
    pokaż całość

odpowiedzi (141)