:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam gorąco Mireczki.

Jest sprawa... mam takiego przyjaciela z benefitami. Zaczęło się niewinnie, kilka randek. Koleś bardzo miły, ale jakoś tak uznaliśmy, że nie pasujemy do siebie i że para z nas żadna nie będzie. ALE jako że całkiem dobrze nam było w pewnej sferze życia to postanowiliśmy zostać friends with benefits. Odpowiadał mi tak układ, kilka razy w tygodniu niezobowiązujące spotkanie łóżkowe, żadnych pytań gdzie wychodzę, z kim i kiedy wrócę, ile wypiłam i dlaczego tak dużo. Żadnego gadania na ciężkie życiowe tematy, ot taka luźna znajomość. No i tak było aż do dzisiaj, kiedy to mój przyjaciel oznajmił mi, że dłużej już tak nie może, że zakochał się we mnie i chce ze mną żyć.

pokaż spoiler Boże jak można tak poważnie spierdolić tak dobre stosunki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pokaż spoiler No i nie wiem co zrobić, niby chłopak fajny, w łóżku dobry, wie jak mi dobrze zrobić.

#gorzkiezale #niebieskiepaski #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

#samochody #motoryzacja

Beka z januszy, którzy wyśmiewają się z automatycznej skrzyni biegów.
    "Nie ma frajdy z jazdy" o kurwa, rzeczywiście, w 80 konnych bolidach jest ogromna przyjemność z jazdy gdy mieszasz biegami jak popierdolony xD.
    "Automaty są dla bab" no spoko, szyby na korbkę, chodzenie boso i pranie ręczne FTW. Bo przecież elektryczne szyby, buty i pralka są dla ciot i bab, a nie dla prawdziwych mężczyzn xD.

Do samochodu 250+ KM manual jest spoko, można się pobawić bo nie trzeba machać co 10km/h, ale do samochodów na co dzień nikt mi nie wmówi, że lepszy manual. Takie tłumaczenia idą od osób, które w życiu automatem nie jechały.

AA no i ciekawe czemu wszystkie najdroższe samochody mają automat, pewnie same cioty kupujo xD
    No ale i tak większość Polaków uważa, że manual lepszy, zwłaszcza podczas jazdy w koreczku albo ruszaniu pod górę, mmm sama słodycz i radość z jazdy, aż chce się żyć przez tę godzinę mieszania biegami i wciskania sprzęgła...

Rozumiem, że automaty są droższe i rozsądny Polak kupi 20 letniego manuala, po prostu taniej wyjdzie zakup i eksploatacja, ale jak słyszę obrońców mieszania, którzy wynajdują milion innych zalet manuali to aż chce mi się śmiać.
    pokaż całość

odpowiedzi (40)

fryzura o nazwie "chcę rozmawiać z kierownikiem" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (9)