:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#bekazpodludzi

Czy istnieje wiekszy debilizm, niz malzenstwo bez intercyzy?

odpowiedzi (50)

###################################
    ------------- #urodziny --------------

Siemanko. Wiem, że jestem nołnejm na wykopie, ale tak się składa, że wchodzę dzisiaj na 23 lvl gry zwanej życie (czyt. mam urodziny). Przeważnie jest tak, że to jubilat otrzymuje jakieś prezenty, tym razem ja mam coś dla was, a mianowicie przegląd najładniejszych waszym zdaniem dziewczyn, które do tej pory wrzuciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
    Jak to powiedział mój dziadek kiedyś: - Gdybyś widział moją kobietę moimi oczami, to byłaby ona dla Ciebie najpiękniejszą istotą na świecie. I takiej kobiety wam i sobie życzę, piękniejszej od tych wszystkich pikseli razem wziętych.
    Dajcie mi tak z 3 minuty na wrzucenie tego i z 5 plusów na miły dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Enjoy!
    #urodzinowedziewczynyprostego

------------- #urodziny --------------
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Siedze sobie u lekarza. Czekam na wizyte. Niedaleko mnie siedzi koles okolo czterdziestki i dwie babeczki po szescdziesiatce. Wesolo rozmawiaja sobie o chorobach, wymieniaja sie nowymi informacjami na temat sluzby zdrowia, generalnie jak male spotkanie towarzyskie w kawiarni. Nagle cala ekipa patrzy w jedna strone, usmiechaja sie szeroko i witaja jakiegos pana w bardzo podeszlym wieku. Dziadunio podszedl no nich usmiechnal sie i powiedzial: - No czesc, a wy co tak pozno dzisiaj.

Nikt mi teraz nie powie, ze te dziadki przychodza do lekarza bo sa chorzy. Oni tu maja poprostu swoje imprezy.

#coolstory #sluzbazdrowiatakasmieszna
    pokaż całość

odpowiedzi (18)