:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (12)

kurwa mac. właśnie olala mnie dziewczyna której przez 2,5 miesiąca trzymałem serce na dłoni. potrafiłem siedzieć z nią kurwa do 4 rano i rozmawiać o tym jak jej się z przyjacielem nie układa, jaka jest samotna i jej nikt nie chce. potrafiłem odprowadzać ja w jebanym deszczu przez 3km. potrafiłem tracić cały dzień żeby zawieźć ja do lekarza 100km stąd. a teraz się dowiaduję że kurwa fajny ze mnie kolega ale nic z tego nie będzie bo ona jest nieodpowiednia. ja pierdole.
    #firstworldproblems #tfwnogf #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Ehh, #friendzone level master...

Mam koleżanki które of course mają chłopaków ale gdy przychodzi do tego by się wygadać to do kogo pierwszego idą ? Tak, zgadliście, do mnie.

Dzisiaj to samo, chcieli iść na pizze i oznajmiły że beze mnie to będzie kiepsko :| Co za kurwa przegryw ze mnie, świetnie dogaduje się z dziewczynami, poprawiam humor, ogólnie fajnie się gada ze mną, zawsze tylko słyszę tekst: "Gdyby mój chłopak tak myślał..." ale dalej jestem #tfwnogf Co za #przegryw ze mnie...

#piwo #kurwamac
    pokaż całość

odpowiedzi (49)