Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po raz kolejny na własnej skórze doświadczyłem #logikarozowychpaskow, już powoli przestaję się łudzić że znajdę jakąś bez tego #!$%@? xD
Trzy dni temu spotkałem się z różową poznaną przez jeden ze stulejarskich portali randkowych, wygląd 7,5/10, charakter 10/10, jak się wydawało nieskalana przez #logikarozowychpaskow, w ogóle cud, miód itd.
Ustawiliśmy się, no i standard jak to zazwyczaj na randkach, widać było zainteresowanie z jej strony, sam też dawałem jej kilka znaków i tak zleciał nam miło czas. Pół godziny po rozstaniu, sms od niej że było super, och, ach i czy jutro mam czas bo już tęskni, niestety obiecałem ojcu że wpadnę do niego i pomogę mu z remontem, więc napisałem że też mi się podobało, ale mam czas dopiero pojutrze. Potem jeszcze parę czułych sms i do spania, pomyślałem że super, szansa na wyjście z #tfwnogf po 9 miesiącach.
Na drugi dzień wieczorem piszę do niej czy to spotkanie jutro pasuje jej tak koło 18, mija godzina, druga, zero odpowiedzi, no to dzwonię, nie odbiera, myślę sobie - zajęta czymś, ok.
Następnego dnia dzwonię jeszcze 2 razy, popołudniu i wieczorem, też nie odbiera, nie to nie, idę na piwo.
Przed chwilą dostałem sms "Nie dzwoń, mam chłopaka" xD Nosz #!$%@?, myślałem że zrobię zaraz komuś krzywdę, powiedzcie mi co takie laski mają w głowie, bo nawet jakby miały chociaż gówno to by takiego czegoś nie #!$%@?ły.
#truestory #rozowepaski #niecoolstory #podludzie
  • 211
Dzisiaj po raz kolejny na własnej skórze doświadczyłem #logikarozowychpaskow, już powoli przestaję się łudzić że znajdę jakąś bez tego #!$%@? xD


Trzy dni temu spotkałem się z różową poznaną przez jeden ze stulejarskich portali randkowych, wygląd 7,5/10, charakter 10/10, jak się wydawało nieskalana przez #logikarozowychpaskow, w ogóle cud, miód itd.


@wodzu91: zgadnij gdzie leży problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wodzu91: Ja serio mówię. Miałem tę wątpliwą przyjemność zgłębic logikę różowych i wiem jak bardzo mogą mieć nasrane w głowie. Przykład z ostatnich 2 tygodni w mojej pracbaza. Pojawiła sie sarenka 22l, oczywiście stado wygłodniałych samców rzuciło sie na ofiarę ale ona od razu podbiła do wymuskanego kolesia,resztę samców odstawiła na bok. Zaczęło sie pięknie,flirciki w pracy,po pracy kolo sie przeprowadzał więc sarenka mu pomagała,foty se na fb wrzucali umorusani farbą