Wpis z mikrobloga

@Usurper: Jeśli kupisz tę kamerkę i potestujesz, to napiszesz coś o jej jakości i ogólnie jak się sprawdza?
Bo czasem myślę czy nie kupić sobie czegoś lepszego z GPS + wyższa rozdziałka / większa liczba klatek na sekundę a #g1wh przerzucić na tył.
Wolałbym jednak poznać opinię zwykłego użytkownika a nie sklepu / osoby, która tym handluje.
@Usurper: BlackView G90C chyba bardziej mnie interesuje, bo ma zarówno GPS jak i możliwość nagrywania w 2560x1080 30fps i 2304x1296 30fps :)
Także jeśli masz G90C, to chętnie przeczytam Twoją opinię a jeśli miałeś wcześniej g1wh i mógłyś je porównać, to już w ogóle było by świetnie :)
Acha i jeszcze coś na temat uchwytu dołączonego zestawu i tego czy sprawdzałeś ten programik "GPS Logger".
@szokrok: z programem mam problem, nie wykrywa kamery, ale pewnie mu przejdzie ;)

Wieczorem w mieście nagrania były ok, jak nie zapomnę to później wrzucę przykład. Prawidłowo reaguje na gwałtowne hamowanie i zapisuje plik. Jak do tej pory jestem zadowolony, ale w sumie to za krótko używam żeby sądy kategorycznie wydawać ;)
@Usurper: Dzięki! Fajnie to wygląda. Coraz bardziej mnie kusi :) Poczytałem trochę i ogólnie ta kamera jest chwalona szczególnie jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.
A jak uchwyt do szyby? Bo na zdjęciach wygląda solidnie.

A swoją drogą to spokojny z Ciebie kierowca, bo ja w tej drugiej sytuacji to porządną wiązankę pod nosem bym puścił :)
@Usurper: Jak tam po miesiącu użytkowania tej kamerki? Dalej ją polecasz? Odkryłeś jakieś wady przez ten czas? :)
Tak w ogóle to dopiero niedawno się dowiedziałem, że moduł GPS nie jest wbudowany, tylko zewnętrzny. Nie przeszkadza to w użytkowaniu?
@szokrok: użytkuje juz długo i w sumie jedyne co mnie denerwuje to, że do folderu którego kamera nie kasuje (event) trafia film z każdego odpalenia samochodu i zgaszenia silnika przez co karta się zapełnia i trzeba pamiętać o kasowaniu. Nie wiem o co chodzi, ale poza tym to jest ok.