Wpis z mikrobloga

#wykopowypupil ;)

Po rozmowach z @SanFable i @pieczywowewiadrze w tym wpisie powoli ustalamy sprawy kamerki. Dzisiaj będę kontaktowała się z handlowcem w sprawie internetu stałego. Instalację, aktywację chcę pokryć z kasy na lotki, a abonamenty będę płaciła już za swoje, no chyba, że dalej będą wpłaty, ale na to nie liczę... (będę miała dwa internety w pracy, mobilny i zwykły, yeah..). Jednak kupno kamerki, która odpowiada wszystkm potrzebom (nie wiem, nie znam się), to troszkę kawał kasy, więc jeszcze potrzebujemy Was Mirki :> Bo bez streamu w necie, to kupiliście mi zwierzaki i nic z tego nie macie ;DDD Na koncie od piątku 303,45 zł ;) Jeśli macie jakieś pomysły, co do strony technicznej - PISAĆ, jeśli znacie odpowiedni sprzęt PISAAAAAAAAAĆ!!!!

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


PayPal evenstar5@wp.pl

Wczoraj stwierdziłam, że po pracy (po 18) posiedzę w bastionie i popracuję troszkę z moją drugą pracą (bo co za różnica, gdzie siedzę przy kompie, w domu, czy w bastionie...). Więc przysunęłam kletkę pod samo biurko, pogasiłam światła (ostawiłam tylko lampkę, leciutkie światło, żebym cokolwiek widziała), żeby wywabić lotki i siedzę i czekam. Jedyne, co wylazło, to samiec i jedna samiczka. Jedzonko miały nałożone, więc utaplałam palucha w Danonku i dałam im do polizania. Obudziły się wszystkie i rzuciły na mojego palca ;DDDD W każdym razie - Mirabelka poleciała na klatkę połazić po kratkach, Mirka wyciągnęłam i wsadziłam do "torebki", żeby się z nim troszkę zapoznać. I tak siedzieliśmy 2h, przytuleni do siebie. Głaskałam go przez materiał, nie było żadnego problemu, co chwilę wystawiał nosek, troszkę wychodził, ale wracał. W końcu postanowił, że mnie upieprzy. Tak też zrobił. Ugryzł mnie w palca:D Na szczęście przez materiał, wieć nie zabolało, ale tak czy inaczej ;<<

Ok 20.30 spakowałam manatki, Afera i Atencja dalej spały w najlepsze, Mirabelka latała po klatce, jak szalona, a wściekłego Mirka zawiesiłam w torebce w klatce. Koniec dnia ;)

Tak z moich obserwacji wynika, że bardzo lubią melona, papaja, jabłko MOŻE BYĆ, ogórek tylko lekko poskubany, a marchewki nie ruszą. Za miód, Danonka, Gerberka owocowego dadzą się pokroić, a ich mieszanka Wambaroo schodzi w mgnieniu oka ;) I nie brudzą aż tak bardzo, jak ludzie straszyli i nie śmierdzą praktycznie. JAK NARAZIE :D

Tak wyglądał Mirek w torebce
Tak też - w środku, chyba przez 5 minut zjadał świerszcza ;D Fajnie się na niego rzucił ;DD
Tutak Afera (abo Atencja, jeszcze ich nie rozróżniam) wciąga świerszcza ;D

I mam nowy fajny pomysł. Ostatnio wszędzie spotykam te filce kolorowe. No normalnie WSZĘDZIE. Więc wpadłąm na pomysł, zamówiłam troszkę tego badziewia iiii zrobiłam pierwszą lotkę - brelok. Nie śmiejcie się, na razie wygląda słabo, jest za duża, nieładna, nierówna, nie ma oczek z perełek thanks for not aborting me itp itp.Ale następne będą dużo lepsze, będą klejone, a nie szyte, więc szybciej pójdzie i w ogóle ;D Taką lotkę będzie można dostać, jak Właściciel przyjedzie osobiście do Bastionu ;) Poza tym będą do kupienia, a kasa pójdzie na fundusz lotkowy ;)

lotobreloczek

Zdecydowałam się, że wołanie WSZYSTKICH to sporo roboty, dlatego będę wołała do każdego wpisu tylko właścicieli + ludzi zapisanych na @GadziBastion. Tych to od zawsze wołam, więc nie mogę odmówić. Ewentualnie Ci najleniwsi mogą się tam dopisać....;D Ale to od następnego wpisu dopiero :)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka # #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #elektronika #rekodzielo #diy
Pobierz Khaleesi - #wykopowypupil ;)

Po rozmowach z @SanFable i @pieczywowewiadrze w tym w...
źródło: comment_ZflfvILjUUb2AYrgzvJnr6UWETx3pUcE.jpg
  • 78