Wpis z mikrobloga

Zapraszam jutro o 16:30 na siatkówkę.
Kwestia miejsca: zabrali tramwaje na Kozanów i nie tylko. Dodatkowo chciałbym znaleźć boisko ogrodzone aby nie trzeba było biegać po piłkę. Przy Gimnazjum nr 7 zabierają słupki, patrząc na Google Maps na Zachodniej sytuacja wygląda tak samo :(
Kozanów, Grabiszyńska czy ktoś ma jakąś propozycję?

#siatka69wroclaw
#trocheruchuwewroclawiu
#wroclaw

Spamlisty: http://www.wykop.pl/wpis/14157831/
  • 34
@tymmej: @filiprock: z salka moze byc o tyle ciezko ze nie ma stalej ekipy na to aby oplacac ja :/ a jak jeszcze sie okaze ze to jest gdzies gdzie trzeba sie po drodze przesiadac to bedzie hurr durr ze daleko i musi jechac 40 minut aby jeszcze placic za salke... chyba ze beda osoby pewne (!) i skore do wylozenia paru groszy, to wtedy mozna cos dzialac. Co do
@tymmej: nie wiem czy zdolam dzisiaj cokolwiek zobaczyc bo siedze w robocie do oporu :/ ale jak w miare szybko sie wyrwe na wilnosc to sprobuje ram zajechac, ale nie moge niczego obiecac
możemy spróbować w tym miejscu ale nie jestem pewien jak tam wygląda... :/ Nie byłem tam, dopiero teraz wyszukałem to na mapie. Przedłużkę do siatki jak coś to ja mogę załatwić tylko tak jak powiedziałem nie dam rady być na czas więc ewentualnie jak by ktoś miał po drodze może ode mnie odebrać z roboty :/
@Wqurzak: ktoś kiedyś miał je obczaić. @Wozyack? Plus tego boiska jest taki (patrząc na satelitę), że jest to boisko do siatkówki, a nie siatkówko-kosza-szczypiorniaka. Można liczyć na to, że słupki są na stałe.
Możemy umówić się tam, a jak nie będzie słupków to Grabiszyńska. Albo od razu tam. Co na to plusujący? @jakosdajerade @krzysiekdw
Ciepła tak szczerze mówiąc nie była rewelacyjna. Uszczerbki w liniach i tartanie, więc średnio mam ochotę