Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Jestem zawiedziony... dlaczego odległość między kratką, a palnikiem jest tak mała? Jak mam kratkę umyć jak mi mleko wykipi, albo tłuszcz napryska? Dlaczego każdy palnik nie ma oddzielnego sterowania? Po co w ogóle ta kratka, czy nie można zrobić wydechu przez rurę spalinową 100-120mm? Myślicie, że nie stać mnie na kawałek komina do odprowadzenia spalin? Czy nie mogę spalin puścić przez rekuperator? Po to wypieprzam hajs na płytę elektryczną, żeby była wygodna w utrzymaniu i nie truła mi rodziny spalinami... do waszej płyty gazowej byłem przekonany dopóki nie zobaczyłem jej na własne oczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#solgaz #boldupy #oszczedzanie #gotowanie #kuchnia #gaz #zdrowie
ProGruntowy - @SOLGAZ: Jestem zawiedziony... dlaczego odległość między kratką, a paln...

źródło: comment_hvcMPH4XuQFARwUd9YNWgMW7dwWrGzVt.jpg

Pobierz
  • 7
@ProGruntowy: przeciez kazdy palnik ma osobne sterowanie, wyjatkiem jest tylko ten jeden darmowy, ktory ogrzewa sie na spalinach.

A spaliny po co do wylotu skoro w zwyklej kuchence tego sie nie robi? Nasza i tak wydala mniej spalin :)
A odleglosc? Zalezna od modelu, mamy tez wiekszy
A spaliny po co do wylotu skoro w zwyklej kuchence tego sie nie robi?


@SOLGAZ: w elektrycznej nie mam spalin, jakbym chciał zwykłą, to bym kupił, nie?

kazdy palnik ma osobne sterowanie

@SOLGAZ: są przełączniki, ale suwaczek jest tylko jeden, wygodniejszy byłby suwaczek i wyświetlacz temperatury dla każdego palnika, nie zadowala mnie "zimne/gorące", czy straciłbym gwarancję, jeżeli we własnym dałbym termoparę w każdym palniku? Według przedstawiciela taka do 800 stopni
w elektrycznej nie mam spalin, jakbym chciał zwykłą, to bym kupił, nie?

@ProGruntowy: Produkujemy też indukcyjne, więc jeśli wolisz takie to śmiało.

wyświetlacz temperatury dla każdego palnika

@ProGruntowy: ale przecież każdy z osobna pokazuje temperaturę od 0 do 9 - zobacz sam

To samo, skumaj że na elektrycznej mogę sobie jajka smażyć bez patelni, kobieta mi nie wpadnie w histerię jak się zupa rozleje. Po to płyta jest wpuszczona w
Produkujemy też indukcyjne

@SOLGAZ: Nie chcę. Poczekam, aż poprawicie projekt gazowej, kupię u konkurencji, albo sam sobie zrobię. Na razie dalej będę grzał na elektrycznej. Kto bogatemu zabroni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokazuje temperaturę od 0 do 9 -

@SOLGAZ: Funkcja rozmrażania? Fajnie, woda wrze w 9 ℃ przy ciśnieniu 12hPa. Zamontuję sobie tę płytę w daczy na Marsie. ( ͡° ͜ʖ ͡°
kupię u konkurencji, albo sam sobie zrobię

@ProGruntowy: ( )

A tak na poważnie to jeszcze w październiku będzie nowsza wersja płyty GPC + w okolicach maja planujemy coś kompletnie innego. Wszystkie uwagi zbieramy od dłuższego czasu i reagujemy gdy coś się powtarza :)