Wpis z mikrobloga

Hej, witam w kolejnym >>> VFXNEWS <<<

Dziś trochę inna tematyka.
Trochę #chwalesie ponieważ mamy w zespole bardzo dobrego digital paintera.
Polecam gorąco śledzić na Arstation https://www.artstation.com/artist/michalsawtyruk
lub Behance https://www.behance.net/pegazord

Jako, że na początku wspominałem co nieco o wywiadach i wirtualnych spotkaniach z fajnymi ludźmi to postanowiłem zacząć od Michała, bo moim zdaniem jest to absolutnie osobistość z korony polskich ilustratorów i artystów koncepcyjnych.

Tak więc do was - zrobimy mini AMA. Czekam na wasze pytania do Michała pod tym wpisem. 5-10 pytań + może coś ode mnie zadam dziś Michałowi i zobaczymy. Liczę na ciekawe, dobre pytania. Nie pytajcie proszę o brushe czy sprzęt ;)

Przypominam o obserwowaniu tagu #vfxnews

#vfxnews #grafika #2d #digitalpainting
loczyn - Hej, witam w kolejnym >>> VFXNEWS <<<

Dziś trochę inna tematyka.
Trochę ...

źródło: comment_85KeKO9UmQc9FCW2oW33Iq5vXyBhtz8o.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@loczyn: Jak Michal uznaje, ze dzieło jest skończone? Sam mam taki problem, że zawsze bym coś zmienił/dodał/usunał poprawił, ale nie można przeciez w nieskończoność. Jak on sobie z tym radzi? Czy ma od samego początku założony efekt końcowy i go po prostu wykonuje, czy dzieje się to jakos inaczej?
  • Odpowiedz
@edgar_k: podpinam się
@loczyn:
1. Ta ciekawa, "ciepło-zimna" paleta barw to efekt improwizacji/zabetonowanego już stylu, czy korzysta z tabel gotowych, opracowanych rzez innych już wcześniej, a może z tabel wcześniej przez siebie przygotowanych?
2. Ile mu schodzi średnio czasu na maźnięcie takich prac, jak te powyżej?
3. Co jest najważniejsze w życiu?
  • Odpowiedz
@loczyn:

1. Ile poświęcasz czasu dziennie na rysowanie?
2. Czy ciężko było ci załapać pierwszą pracę i jak wyglądały twoje początku z wchodzeniem na rynek ze swoją twórczością?
  • Odpowiedz
@loczyn: Świetne prace, jestem pełen zachwytu i zazdrosny o talent Pana Michała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś sam chciałem tworzyć takie pracę, ale niestety poległem i nigdy się nie nauczyłem ()

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz