Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirasy i Mirabelki,

z okazji faktu, że wrzuciłem moją apkę do Google Play robię małe #rozdajo

Do wzięcia karta prezentowa do Emipku (50 PLN) oraz smycze i kubeczki z logiem apki (takie jak na zdjęciu).
Link do pobrania aplikacji

Mianowicie potrzebuję beta testerów, którzy zaraportują błędy pojawiające się w aplikacji i zauważą wszelakie #!$%@?, które może zaburzać użytkownikowi radość korzystania.
1 najaktywniejszy tester dostanie kartę podarunkową empiku, kubek i smycz a kolejnych 10 najaktywniejszych testerów (liczy się liczba raportowanych błędów) dostanie kubek i smycz, a 40 kolejnych osób (jeśli tyle się uzbiera) dostanie samą smycz.
Zgłoszenia błędów (wraz z modelem używanego telefonu i wersją systemu) wysyłamy na PW - za tydzień zawołam zainteresowanych i zapodam ranking zgłoszeń błędów i #!$%@?ń (a aplikacja z pewnością jest ich pełna).


proszę nie raportować problemów z kontentem - literówek, brakujących zdjęć itp. Zgłoszenia o tym nie będo uznawane :)

smycz
kubeczek

Więcej o samej apce.
Aplikacja nazywa się #gloci i ma za zadanie pokazywać użytkownikowi lokalne historie powiązane z okolicy, w której się znajduje. Mamy teraz około 1300 ciekawych miejsc z takich miast jak: Warszawa, Bydgoszcz, Kraków, Gdynia, Poznań.

#android #betatest #aplikacje
  • 23
@jedzgruszki: nie ma wroclawia. Okreg wyborczy sejm senat nie dziala. Nexus4 here filtrowanie laduje dane w nieskonczonosc, proba zmiany dystansu suwakiem z 200 na 1k i z powrotem freeze i aplikacja przestala odpowiadac.
Nie bawilem sie wiecej bo co mi z ciekawostek o warszawie. Nao liek.
@gumol: Bardziej mi chodzi o spojrzenie na aplikację okiem ludzie z zewnątrz, nie związanych z produkcją. Nie wymagam tutaj przecież kosmicznego zaangazowania, raczej liczę na zabawę i ostrą krytykę.