Wpis z mikrobloga

Taki problem - mam płytę MSI B75MA-E33 no i okazuje się że jak włączam lub wyłączam kompa lub czasami w trakcie użytkowania w jednej kolumnie słyszę takie trzaski i charczenia. Rozkminiłem już że to wina tego zintegrowanego Realteka ale update streowników nic nie daje, Jest też np taki bug że gniazdo frontowe audio działa dobrze, o ile nie wepnie się nic do usb na froncie bo również daje wyrażne "pogłosy" itp.
Nie wiem czy jest jakaś opcja na poprawę tego a jak nie to jaka karta dźwiękowa do 100 zeta?

#pc #informatyka #windows7 #audio
  • 6
@xbonio: bez uziemu hmm spróbuję zaraz, a co do karty to pytam bo sporo tego jest na allegro a chcę żeby grało jako tako chociaż, mam starego SB Live ale stery się posiały no i gnizado front mi odpadnie.
@xbonio: O chłopie niezły z Ciebie mózg xD Działa. Możesz jeszcze zaspokoić moją ciekawość na czym to polega? Już myślałem że mi się wzmacniacz zepsuł a tu takie kwiatki oO
@xbonio: w ogóle to nie chcę tam przynudzać ale beka też jest że jak włączam taką lampkę 12V 20 W na tej samej listwie to mi zawsze na chwilę myszka od kompa odpina na kilka sekund XD