Wpis z mikrobloga

Dziewczyna 19 lvl, ja 21. Ona w piątek po raz 19 prawo jazdy. Jak za każdym razem nie wyjechała z placu. I przez cały weekend musiałem obrażać egzaminatora, mimo, że był ten sam z którym zdałem za pierwszym razem. I tak #!$%@? od roku. #!$%@? rok robi prawko i nie umie. Zdawała 3 razy teorię ;_; W licbazie paski czerwone, lecz maturę zdała ze wszystkiego na 50%. #!$%@?, to było #!$%@?. Przez całe wakacje musiałem obrażać sprawdzających.
Na studiach jeszcze sesji nie miała ale strzelam że nie zda. Kuje jakieś 3-4h dziennie. A nie mogę z nią zerwać bo mame nie pozwala. Tak. 21 letni chłop i mama nie pozwala mi z nią zerwać. To jest córka jej przyjaciółki. Jak się
kłóciliśmy z dziewczyną to mama zabierała mi router do pracy. Router kupiony za moje pieniądze. Inb4 powiedz matce-nie da się, próbowałem. Ostrzegała mnie matka, że jak z nią zerwę to zabiera mi laptopa i sprzedaje. Niestety bieda
mocno, i ja piwnica teraz bo olałem studia i nie mogę znaleźć pracy. Mama rządząca strasznie, tate umarł 2 lata temu. Co do dziewczyny-seksy są #!$%@?, w gumce bo tabletki szkodzą, ona leży ja mam się ruszać, przed seksami jakieś
3h gry wstępnej z godzinną minetą, a ona nawet do buzi nie weźmie bo ble. Ja #!$%@?, dlaczego tak przegrałem? Za granicę nie mogę wyjechać bo mama mnie nie puści. Mamy 1 komplet kluczy w domu i ona ma je. Wychodzi do pracy to
mnie zamyka. Ucieczka odpada. #!$%@? piszę nieskładnie bo aż płaczę

#przegryw #pasta
Pobierz MarekAntoniuszGajusz - Dziewczyna 19 lvl, ja 21. Ona w piątek po raz 19 prawo jazdy. ...
źródło: comment_I8IUIetptd73p25uzI46oHlXBq9WS4tn.jpg
  • 26