Wpis z mikrobloga

Czytam tag #stulejacontent i nie dowierzam własnym oczom. Ostatnie wpisy:

- Koleś szukający dziewczyny do oglądania zachodów słońca jak w tanich komediach romantycznych w jakiejś wiejskiej dyskotece.
- Koleś broniący randomowej laski przed emerytką aby wzbudzić w niej podziw
- Koleś straszący dziewczynę na ulicy idąc za nią i przyśpieszając kroku dla samej satysfakcji
- Tysiące zjebów wymądrzających się nt. #rozowepaski wrzucających jakimiś tanimi wykresami od stulei z angielskiego reddita
- Rady jak 'wyrywać' na portalach typu Tinder
To są jakieś żarty, czy Wy tak poważnie? xD

Przeczytałam w ostatnim czasie parę stron, łącznie z komentarzami. Nie licząc ludzi, którzy obrażają płeć przeciwną i wierzą w wykresy, dla nich niestety juz nie ma ratunku, cała reszta powinna się po prostu nad sobą zastanowić i oglądać mniej komedii romantycznych.

Sory misiu, ale nikt nie przyjmie Twojego daru stulei i nikt nie będzie oglądał z Tobą wschodów słońca i brzdękolenia na gitarze, jeśli zarówno na zewnątrz, jak i w środku jesteś #!$%@?. Wyrzuć koszulę w ceratę, które kupiła Ci mama, broń boże nie oglądaj tagu ubierajsiezwykopem, zadbaj o swoje ciało, popraw sozialskille i nie napalaj się aż tak na pierwsze seksy, bo desperata, pseudoromantyka nudziarza poznaje się z kilometrów. Tylko tyle i aż tyle.

Drugie "zjawisko" jakie widziałam to te ciągłe pisanie do rozowych paskow na wykopie, jak tylko pozalą sie na swoj zwiazek, ze "ja bym tego nie robił", "boze, z jakim idiota Ty siedzisz". Najwidoczniej ten "idiota" jest bardziej atrakcyjny od Was panowie. Zaraz zostanę zbesztana od #!$%@?, ale jak Cię widzą tak Cie piszą. Dlaczego taki seba przegrywający z amebą w warcaby bolcuje andżelikę? Bo jest męski, bo ciężko się z nim nudzić, bo związek z nim jest wyzwaniem. A związek z Tobą? Jakby wyglądał nasz związek? Bo idę o zakład, że w dużym skrócie będzie go można opisać słowami "proszę, daj mi włożyć".

NUDA, ASPOŁECZNOŚĆ i NIEATRAKCYJNY WYGLĄD - to jest to, co odpycha od Was laski. Ale na tym można pracować. Sporo chłopaków tutaj to inteligentne bestie, dużo osób ma jakieś poczucie humoru. Więc zamiast stać jak widły w gnoju na jakiś wiejskich dyskotekach i patrzeć jak Wasi kumple zabierają się za panienki, skupcie się nad sobą.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf
  • 110