Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: Nie cierpię go jako człowieka, jego retoryka budzi we mnie obrzydzenie, na dodatek to tylko połowiczny, wybiórczy wolnościowiec, który na dodatek wyhodował stado lemingów na swojej piersi (które bezkrytycznie przechodzą teraz do obozu PiS, mimo, że sam nazwał ich najbardziej lewacką partią, którą trzeba zniszczyć), jeszcze bardziej #!$%@? niż on sam.

Niemniej jednak wciąż mam z nim więcej wspólnego i wolę go niż PO, czy miliard razy bardziej niż socjalistyczny
@To_ja_moze_pozamiatam: Pomijając, że jest ignorantem negującym naukę (homoseksualizm, globalne ocieplenie) to jest też debilem ekonomicznym, bo liberalizm gospodarczy nie może opierać się na dyskalkulii, która doprowadziłaby do błyskawicznego bankructwa państwa. A to proponuje Janusz. To kretyn ośmieszający wolnościowe ideały nie tylko swoją ekonomiczną ignorancją, ale takimi głupotami:

Klasyczne sposoby wysłania człowieka na „Marsa” zakładają zbudowanie potężnej rakiety, zaopatrzenie jej w tysiące ton paliwa, następnie próby lądowania nią na Marsie, co pochłonęłoby
@To_ja_moze_pozamiatam: Kilkanaście powodów dlaczego Petru > Korwin:
- nie ma podejścia "obniżymy podatki, zlikwidujemy większość państwa a z wypłatą emerytur i rent jakoś to będzie"
- nie chce wyjścia Polski z UE, które byłoby geopolitycznym samobójstwem
- nie propsuje autorytarnych reżimów mordujących opozycję (Chiny, Białoruś, Rosja)
- nie twierdzi, że wyżej wymienione autorytarne reżimy są wolnorynkowe
- nie propsuje niskich podatków za Adolfa Hitlera
- nie hailuje w europarlamencie
@To_ja_moze_pozamiatam: Jak widzisz, hejt na Korwin jest opłacalny, a kupowanie internetowych trolli to dla Petru jak splunąć.

Korwin prez 25 lat powiedział więcej kontrowersyjnych rzeczy. Jednak Petru był przez te lata większym szkodnikiem. Pomagał Balcerowiczowi w jego reformach, lobbował w CASE za OFE, lobbował również za kredytami frankowymi. Argumenty że jest przystojny i nie propsuje tłuczenia żony mogą trafić tylko do lemingów. I jak widzisz trafiają.

Petru to produkt marketingowy. Nic
Wynalazłem (na pewno nie jedyny) i wykonywałem wślizg - i walczyłem o jego uznanie, bo został wtedy od razu zakazany.


@PasozytZawiadaka: Hahaha to jest jedyny cytat z tego zestawu, na który wcześniej nie trafiłem. Boże jakim cudem można tego człowieka traktować poważnie.

Wyobrażam sobie 14-letniego Januszka, chudego, wysokiego, afizycznego nerda, który totalnie nie potrafi grać w piłkę. Nikt nie chce z nim grać, bo nie dość że gra #!$%@? to jeszcze