Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: Ja bym chciał zdjęcie porównawcza. Nie ma. To że internet może kłamać to nie znaczy że wszystko mało prawdopodobne jest kłamstwem.

To że uważam to za przeróbkę nie znaczy że to jest przeróbka. Potrzeba porównania.
@asenjo: no niestety, przerąbane jest dla dziewczyny urodzić się brzydką ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dla faceta też, ale już nie tak bardzo. Szkoda mi ludzi, którzy są brzydcy nie z własnej winy, tylko przez genetykę. Mogą być wspaniałymi osobami, ale są tak czy inaczej już na starcie negatywnie odbierane przez innych, tak już działa psychologia, do ludzi o ładnej twarzy, mamy podświadomie więcej zaufania i cieplejsze podejście.
@Norwag93: powiedz to stulejarzom z wykopu XD Poza tym osoby ładne mają lepiej tylko na starcie, co ci po tym, że wypadniesz, np. lepiej w rozmowie do jakiejś firmy tylko dlatego, że jesteś ładna kobieta, skoro w praktyce szybko może wyjść brak twoich kompetencji. A to doprowadza do tego, że dostajesz miano ładnej idiotki
@Elaviart: Ja nie twierdze, że brzydcy maja lepiej. Jedynie mówię, że ladni wcale nie maja lepiej. Ale nie zmienia to faktu, że w obecnych czasach każdy może byc ładny niezależnie od tego jaka ma twarz - odpowiedni makijaz i fryzura naprawde mogą wiele zdziałać. W najgorszym wypadku, zawsze można korygowac wady, które nam się nie podobaja.
@Dantalia:

powiedz to stulejarzom z wykopu XD Poza tym osoby ładne mają lepiej tylko na starcie, co ci po tym, że wypadniesz, np. lepiej w rozmowie do jakiejś firmy tylko dlatego, że jesteś ładna kobieta, skoro w praktyce szybko może wyjść brak twoich kompetencji. A to doprowadza do tego, że dostajesz miano ładnej idiotki

Ale żeby to miało sens musisz wziąść dwie hipotetyczne osoby o takich samych umiejętnościach tylko jedna ładniejsza
@Dantalia: Choć ostatnio był jeszcze taki obrazek bodajże z South Parku na Wykopie, że brzydcy muszą się bardziej starać i potem w życiu im się to przydaje, a ładni się "zdziwią" jak z wiekiem staną się brzydcy i nie będzie już tak łatwo xd
Mogą być wspaniałymi osobami, ale są tak czy inaczej już na starcie negatywnie odbierane przez innych, tak już działa psychologia, do ludzi o ładnej twarzy, mamy podświadomie więcej zaufania i cieplejsze podejście.


@Norwag93: to akurat bzdura. Przynajmniej z mojej perspektywy. Fakt, są tacy negatywnie odbierani ale tylko w kontekście wyglądu. Akurat do brzydkich mam więcej zaufania, bo oni muszą się bardziej starać w społeczeństwie, żeby coś osiągnąć.
oj tam, oj tam. Po prostu to jej gorszy profil i dlatego sie smieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@exdami: No, to ty chyba nie widziałeś naprawdę masakrycznego profilu. Łap, tylko najpierw przełknij i się nie przestrasz, bo link jest mocny: http://tiny.pl/gmk81