Wpis z mikrobloga

Mój boshe jedynka Korwina w moim okręgu :x

http://mamprawowiedziec.pl/strona/polityk/53711_dominik_charasim/poglady

Jakie zmiany w Konstytucji należy wprowadzić w ciągu nadchodzącej kadencji parlamentu?

Należy wprowadzić monarchię a jeśli się nie uda to chociaż system prezydencki.

JOW mogły by być ale pod warunkiem wprowadzenia monarchii.

Gminy borykają się z problemami bo podobnie jak rząd Polski w większości wypadków konstruują budżety z deficytem. Jak chcą wygrać wybory i porządzić 2 kadencje to jest to doskonały sposób reklamy. Zadłużamy na potęgę 8 lat rządzimy a spłacać będą nasi następcy. Jak nie będą mieli z czego to ich lud zje żywcem i wtedy znów wracamy. Ot taka polityka.


Już nawet nie mówię o braku jakichkolwiek zasad interpunkcji, ale poziom kuca z wykopu motzno.

#4konserwy #neuropa #korwin #sosnowiec #wybory #polityka #bekazprawakow
SirBlake - Mój boshe jedynka Korwina w moim okręgu :x 

http://mamprawowiedziec.pl/...

źródło: comment_uaQtb9VJMku6ukh9s0yaFmAJAbkpOfGx.jpg

Pobierz
  • 19
@SirBlake: Jak widać, kandydaci .N nie potrzebują nawet otwierać ust, żeby zaorać najważniejszych członków KORWiN.

Swoją drogą, bardzo dobry życiorys

Przedsiębiorca, od 7 lat prowadzący firmę z branży IT. Adiunkt na wydziale Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Doktor finansów, doktoryzował się na Southern Illinois University Carbondale w zakresie modelowania ryzyka. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu-National-Louns Univeristy. Redaktor odpowiedzialny za dział Ekonomia w Res Publica Nowa. Publikuje w mediach krajowych i
@SirBlake: Byłem ostatnio na "debacie" TOK FM. Występowały moje lokalne jedynki. Kukizowiec robił za wioskowego głupka, publika miała z niego niezły ubaw.

Kandydaci zapytani zostali co teraz czytają, on jako jedyny powiedział, że zbyt zmęczony wraca do domu, by czytać książki.

Zapytany o potencjalne połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego powiedział, że zdecydowanie plusem tego rozwiązania byłoby zredukowanie kosztów ze względu na mniejszą liczbę etatów.

Zapytany o ochronę zdrowia powiedział,