Wpis z mikrobloga

Dzień dobry lub dobry wieczór potrzebna mi grupka graczy w liczbie co najmniej dwóch, a nie większej niżeli cztery
Do sesji D&D 3.5 lub AD&D 2.0 (ku tej bym się skłaniał) w świecie, który traktowałem z pewną pogardą, bo o dziwo do niego nie dojrzałem.
Pragnę poprowadzić grupką ludzi przez zapomniane krainy, ale nie tak jak zwykło się traktować takowy świat, czyli tło dla wałęsania się po „dungeonach” domorosłymi speleologami cierpiącymi na kleptomanie, a raczej poprowadzić go, tak jak świat fantasy według mnie winien być prowadzony gdzie gracz powinien być ciekawy świata jego zagadek tajemnic i historii, a nie że jego miecz to +1 jest...
Tym samym szukam graczy przekładających nijako narracje ponad aspekt mechaniczny, lecz go nie pomijają
Graczy lub graczki ceniących sobie bardziej spokojną rozgrywkę bez ciągłego odgłosy walki, choć i tego wam nie braknie
Sama kampania to moja osobiste magnum opus i jej peregrynacja z fazy „Hej szukam graczy” do fazy „Hej mam już wszystko gotowe, kiedy gramy?” cóż to jeszcze długa droga
No i nadal jestem początkującym MG
#dd #rpg #rpgzkapibara #sesjarpg #dungeonsanddragons
M.....a - Dzień dobry lub dobry wieczór potrzebna mi grupka graczy w liczbie co najmn...

źródło: comment_gD7kpQK8Pxsy8lHniuA6zmz63JVgcpJP.jpg

Pobierz
  • 1