Wpis z mikrobloga

I o to jest! :)
Nareszcie udało nam się skończyć i wydać naszą grę :)
Po kilku miesiącach pracy w wolnych chwilach, których bywało bardzo mało wygląda na to, że wszystko działa.

O to Smashy Monsters, nasz pierwszy projekt :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lazySloth.first

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia ;)

#braciarobiogre >> nasz tag
#gamedev #android #unity3d #unity #grafikakomputerowa
Pobierz krisuman - I o to jest! :)
Nareszcie udało nam się skończyć i wydać naszą grę :)
Po...
źródło: comment_ojj5N95MG4MjlMT1nxKmROMNWVcy7DEd.jpg
  • 14
Hej,hej. Przed chwilą pobrałem. Grafika oraz muzyka na plus. Jak narazie ukończyłem pierwszy świat zbierając wszystkie gwiazdy. Zauważyłem pewien problem - mianowicie od 1 do 6 poziomu tabliczki z gwiazdami pojawiają się na platformach po za ekranem, co uniemożliwia skuteczne zebranie ich. Ogólnie gra mnie wciągneła także polecam do zabicia wolnego czasu. Mam nadzieję ze autorzy nie obrazą się na krytykę, feedback jest ponoć ważny.
@krisuman: Pograłem, działa ładnie :)

Doszedłem do 10 planszy i nie uzbierałem jeszcze hajsu na ulepszenie, a reklamy nie włączałem, jestem na mobilnym, a to 30s filmu, nie wiem czy warto.
Mógłbyś dać na przetestowanie po jednym :D

I te ludki co chodzą w menu powinno dać się zabijać ;D

Teraz zauważyłem, że domyślnie dźwięk jest wyłączony, myślałem, że go w ogóle nie ma. Uważam że powinien być włączony od początku.
@krisuman: Mógłbyś dodać też tablice czy to w menu czy podczas pierwszej planszy o tym aby klikać w gwiazdki. Niby oczywiste ale ja dopiero po 5 min. to zauwazyłem. Tak czy owak gra mnie przekonała do siebie. A postacie przypominają mi bohaterów Dumb's ways to die. Mam nadzieje że gra się przyjmie a wy będziecie tworzyć dalej.